Květen 2012

Fake Smile.

30. května 2012 v 16:37 | Sísí |  Fotím...Vidíš ??
.
.
.
.
.
.
.

Všude dobře,venku nejlíp.

30. května 2012 v 16:31 | Unuděná Sár. |  Píšu...
Dobrééééj.
Chtěla jsem napsat už včera,ale když už jsem to dopsala..tak se mi to celý zase smazalo.Takže jsem se na to vysra*a a napsala až dneska.

Jináč,už 3 dny nemůžu ven !!!!!
Tumblr_m2mvf6bro61r3pv9ho1_500_large
A ANO nudím se ! Prostě nevim co mám dělat,chtěla jsem si něco udělat s pokojem..ale to bych si tam nejdřív musela pořádně uklidit.Tak se do toho vrhnu až o výkendu.
Včera asi v půl 7 pro mě přišli kluci,abych jim něco vysvětlila.Po tom co jssem jim řikla že nemůžu,volali ještě půl hodiny před mim barákem 'SÁROOOOOOOOOOOOOO'..Uplně na prášky jsem z nich byla.
Tak jsem zavolala mamce a ta řekla že na chvilku můžu.

Zachvilku jsem dám ještě nějaký fotky z neděle :PP ^^


Dvě tváře.

27. května 2012 v 18:36 | Sobecká Sár. |  Píšu...
Ahoj.
Dneska byl hodně zajímavej den..Přišla jsem na pár dost podstatnejch věcí.
  • nesoudit lidi podle prvního dojmu
  • nestrácet pravý přátele,kvůli novým
  • neignorovat všechno a všechny
  • chovat se k lidem tak,jak se chovají oni ke mně
  • nikdy nedělat stejnou chybu dvakrát

Už se vám někdy stalo,že jste se s někym uplně normálně bavili.A pak se vám tam přisral někdo,kdo si očividně neuvědomuje co dělá.A ten člověk se před nim začne nehoráznym způsobem předvádět ?? Začne vám nadávat a v lepším případě ignorovat ?? Neni to moc dobrej pocit.
Jsem tip,kterej se sebou nechá snadno manipulovat.Vžycky všechno dokážu odpustit a hlavně osobě,kterou jsem měla ráda a dokonce i milovala.Neni to poprvý co se mi tohle stalo,ale určitě to nebylo tak drsný.
Nejradši bych už s tou osobou nechodila vůbec ven,ale nejde to.Nejde to bez tý osoby být.PROSTĚ TO NEJDE !! Snažila jsem se,snažim se a budu se ještě hodně dlouho snažit,ale asi se to nikdy nepovede.


To nemůžou udělat !

26. května 2012 v 18:50 | Naštvaná Sár. |  Píšu...
Zase je to tady.
S tou kámoškou co přijela,jsme vzpomínali na starý dobrý časy.Ona to všechno prožívala tak nějak semnou a taky moc dobře ví jak jsem se cejtila-cejtim.Je dobrý mít kámoše o kterých vím,že oni mě nikdy nezklamou.
Je to divný,vídat se s lidma,který je vidí každej den.A můžou jim říct co jsem řikala a co jsem dělala.Ale oni mi to neřikaj,neřikaj mi co třeba dělaj oni.Jak oni se maj.TO NE ! A nemůžu se jich na to zeptat,protože bych vypadala jako když dolejzám.A já taková nejsem.Jsem jiná.
Nikdo mě nepochopí...kromě těch lidí,který mě znaj dokonale.A ty co si myslí že mě znaj ?? NE ! Můžeme se vídat třeba měsíc,půl roku,rok...Ale to neznamená že mě znáš.

Ale už dost !
Teď už něco k dnešku ^^

Klikni na CELÝ ČLÁNEK
Fuuuuuuu.

26. května 2012 v 9:45 | Ranní ptáče.
# Č A B Á S E K
..
Je kráásně, takže není divu, že se mi moc blogařit nechce. Šla bych s notebookem ven, ale venku máme slabou Wi-Fi :D

A co dneska budu dělat...
Přijede kámoška,kterou jsem strašně dlouho neviděla (asi 3 tejdny - TO JE DLOUHO)..a za ty 3 tejdny se toho docela dost stalo.Takže se potřebuju pořádně vypovídat.Když je tak krááááááásně tak pojedeme na brusle.
Už máme dokonce napuštěnej bazén,kterej byl přes zimu pěkně zelenej a plnej nějakejch malejch rybiček,který 'plavali' po hladině.Ale teď je konečně plnej průhledný vody ! Sice má jenom 20 stupňu,ale já to ignoruju.

Pokračování na CELÝ ČLÁNEK

Jaký to je zapomenout.

25. května 2012 v 20:15 | Kadlecová,prosím. |  Píšu...
Mamka mě pustila na hodinu ven a já byla uplně šťastná,že se dostanu na vzduch.Je to skvělý vědět,že nikdo venku nepozoruje každej můj pohyb.Doma je nuda,nedělám nic užitečnýho.Jenom sedim,poslouchám písničky a čumim co zdi.Pořád přemejšlim o tom samém.O tom co se stalo.Neni to tak dávno,půl roku zpátky.Už půl roku ?? To je dlouhá doba ! Teda aspoň pro mě.Nikdo neni jako já.
Vzpomínám na každý slovo.Každej pohyb.Každej usměv.Nemůžu si to ani představit..vim že by to bylo špatně,protože pokaždý si vzpomenu na něco novýho.TŘEBA TEĎ.
Zima.Zákeřný obdobý.Hlavně,když jste venku 3 hodiny..Každej den.Na stejnym místě.Dokonce i ve stejnej čas se stejnym člověkem.Kterej vás dokáže rozesmát,ale i rozbrečet.Nevim proč.
Pořád koukat do zdi ? Čmárat po zdech pokoje texty písniček ? Všude obrázky a pořád to stejný jméno ? Ne ! To už skončilo.Je to směšný.Trvalo to 3 měsíce,ale stejně.Tolik vzpomínek jsem ještě s nikym jinym neměla.
Možná se vám to zdá málo,ale neni.Můžu být s člověkem třeba jenom hodinu a stihnu se zamilovat.Jsem s timhle hrozná.Dokonce stačí i JEDEN BLBEJ ÚSMĚV a jsem v tom až po uši.
Ale tohle bylo jiný.Tohle začalo nevinným kamarádstvým.
Nechci vzpomínat ! Ani nemusim ! Ale...ale nejde to.
Všechno mi ho připomíná.

Klik na CELÝ ČLÁNEK

Šlapu tenhle svět.

25. května 2012 v 16:15 | Paní nedůležitá. |  Píšu...

Weekend
Konečně je víkend.Neřikám že tenhle týden vůbec neutíkal,právě že naopak...Ale stejně jsem se na ten víkend těšila.Vlastně ani nevím proč...:DD Nemůžu ven,mám naraženou ruku a bolí mě hlava,ale stejně si ten víkent užiju!

Tenhle týden se mi docela líbil.I přesto, že jsem dostala špatný známky (a taky dostanu špatný známky)..I přesto, že jsem se hádala s rodičema.. prostě.. asi ve mě proudí optimistická energie :D
Víte co jsem si vždycky řikala ? "vždycky bude záležet na vzhledu > těžko si kluk vyhoní nad slečny povahou. Vždycky to bude tak, že ty dokonalí lidi budou mít navíc..." Jasně, že se možná říkalo, že je každej něčím výjmečný bla bla bla já tomu nikdy nevěřila (někteří víte.. já a sebevědomí nejde dohromady).. Ale když se podíváte pořádně,tak zjistíte, že opravdu v každým je něco.. něco VÝJMEČNÝHO! :)) Prostě jen u někoho je tý výjmečnosti víc a u někoho míň.Což někdy taky nasere :D
Tumblr_m3wtqzhs7n1rug1cmo1_500_large

..velký holky nepláčou ?

25. května 2012 v 15:48 | Citlivá Sár. |  Poslouchám...
Tak trochu jsem projížděla starý složky a našla jsem tuhle písničku.
Ano ano, zasmála jsem se dost, když jsem zjistila, co jsem před tak zhruba 3-4 roky poslouchala , ale tenhle song mě potěšil! :) Protože velký holky nepláčou :') Úplně si vzpomínám na ty časy,kdy jsme tohle s kámoškou poslouchali.Ještě teď si tu písničku pamatuju nazpaměť !
Hodně dokonalá a pravdivá písnička.TEDA ! Nevim jestli velký holky nepláčou a jestli jo,tak velký holka asi nikdy nebudu :')

Písnička ??
Klik na CELÝ ČLÁNEKFocení aneb ať už je to za mnou.

25. května 2012 v 14:47 | Sárušéééééé ?? ^^ |  Píšu...
Tak abyjste neřekli,napíšu něco k tomuhle Dnu ve škole.

Nesnášim školní focení,nesnášim to přemýšlení o tom co si vezmu na sebe i když mi je to vlastně úplně jedno.Nesnášim ty falešný úsměvy na fotkách,za který se stejně všichni stydíme.DOBŘE ! Občas se semtam nějaká ta fotečka povede,ale aby jste na každý vypadali aspoň trochu inteligentně ?? NE ! Tak to by nešlo ! :D
Letos musím jenom za primitivní fotky s rámečkem okolo a velký nápisem '14.Zš Most' 220 korun.Ten frajer co nás fotil už neví co za to chce ! :D Sice jsem se vyfotila asi se 7 lidma,ale situace se nemění.
Kde jsou ty časy,kdy jsme dostávali fotky kde jsme byly jenom my ?? Takový to velký balení s kalendářem,malou fotkou a fotkou na ledničku :DD Jojo nižší stupeň.
A teď ?? Teď když se chcete vyfotit vy sami,tak vypadáte jako idiot a ještě k tomu jako totální zoufalec,kterej nemá kamarády a tak se musí fotit sám.Díky bohu,tohle není můj případ...I když jsem nad tím přemýšlela,ale zdá se mi to moc sobecký.
Takže závěr.
Radši se foťte doma v pokojíčku s vždy věrným fotoshopem a s zrdcadlem před sebou.Nikdy nevíte jak,kdy a při jaký situacy vás ten fotograf vyfotí.Doma můžete klidně udělat 200 fotek a 199 jich vymazat ^^

'S'mějte se špunti :*

Kamarádi ?? - Poslední dobou všechno.

24. května 2012 v 20:49 | Sárušéééééé ?? ^^ |  Píšu...
..neřikám,že jsem měla v minulosti málo přátel,ale našla jsem si nové a lepší.Poslední dobou pro mě znamenají úplně všechno.Začala jsem si konečně užívat tohle město/obec,užívat ty lidi kolem ! Nedokážu bez nich vydržet ani den.
Přijdu ze školy a hned jdu za nima ven.Můžu je vidět třeba jenom chvíly,ale hlavně že jsem s nima.Našla jsem si pár lidí,kterým můžu řikat úplně všechno a vím,že oni to nikomu neřeknou.
Je tu i pár 'jedinců' kteří mi lezou na nervy a dělaj všechno pro to,aby mě nasrali..A že já se naštvu hodně rychle.
'Svině byly,jsou a budou'


Jedna večerní OBRnická ♥

Incest ??

24. května 2012 v 19:28 | Sáruška pYčo ;** |  Píšu...

Ehm ?!
Kdo sakra ve těch anketách hlasuje ?? :DDD
Ale dobře tedy.


Asi všichni víte,co to je.A pro ty co to neví je to NEZÁKONNÝ SEX V RODINĚ.

Nikdy jsem se t tím osobně nesetkala a vlastně bych ani nechtěla.Ty lidé kteří využívají své přípuzné k týhle prasárně musí být asi hodně zoufalý,nebo hodně nemocný.
Nejhorší na tom je,že ty zneužívaní lidé to ani nikomu nemůžou říct,protože by jim nikdo nevěřil.


Názor.

24. května 2012 v 19:01 | Hádej kdo ? |  Píšu...
Čabáásek mládeži.
..vim,asi už vás s timhle štvu,ale už se vážně zlepším ^^
Už mě FB unavuje a na blog mužu psát dlouhý odstavce místo krátkejch trapnejch statusů :))