Červen 2012

Tunisko aneb usměj se a přikyvuj..

24. června 2012 v 16:19 | Opálená Sár.
Zdravím.
Omlouvám se,že jsem dlouho nepsala..ale teď to všechno doženu ^^

Co má znamenat ten nadpis ?? Jak jistě víte-nebo aspoň tušíte- v Tunisku se nemluví 'tunisky' (překvapivě :'DD) Takovej jazyk ani neni.Píšu to jenom tak pro jistotu,protože i takovýhle případy co si to myslí se najdou.
Mluví se tam snad všema důležitýma jazykama tudíž-anglicky,německy,rusky a protože Tunisko patřilo nějakou dobu do Francouzký nadvlády,tak i francouzky.
Ani mě nepřekvapilo,když na mě místní začel házet český hlášky.'Ahoj,jak se máš' bylo u nich tak nějak nejčastější.Víc toho neuměli a ani nepotřebovali.Došlo mi,že to už mají naučený od předchozích turistů a není to tady nějak neobviklí.
Pak ti taky umí nakecat jak si krásná a dokonalá a že ti to dneska sluší.
Milý.
Samozdřejmně nejsem tak naivní - teda aspoň v tomhle - a vim,že tohle jsem zažila jenom já.Takových nevinných obětí je víc.
Nóóó a teď už něco k tomu nadpisu !!
Jelikož moje anhličtina a ruština jsou na bodu mrazu (sice základy umim,ale když na mě ten tunisan začne mluvit rychle a potichu anglicky tak mu asi moc nerozumim).A to ani nemluvim o jazycích,který ve škole nemám jako povinný předmět.Tak týpkům,který na mě začnou mluvit anglicky a naivně si myslí,že jim rozumim,se jenom pousmívat a přikyvovat.Jízda na velbloudech,výlet lodí nevo projížďka na čtyřkolkách je pak mnohem snažží.:))


Krása ??

14. června 2012 v 17:32 | Ošklivá Sár. |  Píšu...
Téma týdne.

K R Á S A
-co to vlastně je ?? relativní pojem,no ne ? Je to něco co má každej,ale přitom nikdo.Protože řekněte,kdo si o sobě myslí,že je krásnej??Každý si někde v hloubi duše myslí,že až tak ošklivej neni.
Je to něco co potřebujem ?? Občas.
Všechni říkají,že na vzhledu nezáleží..Ale záleží.Vždycky aspoň trochu záleží na tom,jak človek vypadá.
Ale říkejte si co chce.Stejně každý už milionkrát prošel kolem zrdcadla a pomyslel si,že mu to dneska sluší.:'DDD

Good luck,honey :)Klik na CČ


Tlustá čára.

13. června 2012 v 19:25 | Sár Kadleců. |  Píšu...
Tlustá čára
..
nemusí být tlustá,stačí hubená.Ale aspoň něco !! Prosím.
Chtělo by to někoho kdo by jí za to všechno dal.Kéž by to bylo tak jednoduchý.Zapomenout.Přestat doufat v nemožné.Je to možný ? To nemožný ?? Všechno jde,když se chce.Ale k tomuhle musí chcít víc osob,než jenom jedna.
'My' << hezký slovo. My chodíme ven.My se milujem.My nemáme rádi červenou.My jdeme sami a nikoho sebou nechcem !
Né,aby jste řekli Já a 'někdo'...radši řeknete MY.Snažší.Hezčí.Ale žádný my není.
...

Celý článek.

Kamarádi ?? - Poslední dobou všechno.

8. června 2012 v 20:41 | Konečně Šťastná Sár. |  Píšu...
Ahooj,čau.
Dnešek jsem si maximálně užila.Nebudu vám tady rozepisovat,co jsem všechno dělala,když to stejně nikdo nečte.
Ale možná přece jenom.Někdo,někdo do koho bych to neřekla.Zajímá to někoho ?? Možná.Spíš asi ne.Ale co nadělám ?? NIC ! Právě že jedno velký,všemocný nic.
Nadpis ?? Svatá pravda ! Ještě aby ne.Nebýt jich,tak už tu dávno nejsem.Nebýt jich,tak můj život nemá smysl.Taky že neměl.Ale už přes půl roku má,protože jsem poznala je.Poznala jsem místo na který nikdy nezapomenu.Máte to taky ?? Takový to zvláštní místo,kde máte hrozně moc vzpomínek a když na to místo přijdete,všechny do jedné se vám vybaví.Protože já jo,každej den.Zažila jsem vzpomínky,který budou navždy v mé paměti.
Jenom oni mě umí udělat šťastnou.Můžu být naštvaná jakkoliv,ale oni mě stejně rozveselý.Dokážou pomoct,ale i rozbrečet.Nejsou všichni takový,jak se na provní pohled zdají.Vůbec.O tomhle už jsem se přesvědčila hodněkrát.Ale to asi všichni.Nebo ne ?? Jsem jiná..

Klik na celý článek .

Západ slunce.

7. června 2012 v 20:14 | Sísí |  Fotím...
..takovej ten západ slunce v OBRnicích.
Ani nemusim psát v OBRnicích,protože je všude stejnej..ale já mám na sledování 2 okna,přesně k tomu.^^

Ležím v tvé blízkosti.

6. června 2012 v 17:31 | Už jenom Sár. |  Poslouchám...
Ležím v tvé blízkosti ??
Kéž by..brala bych to.Každej má sen,kterej se mu asi nikdy nesplní.Já mám sen,že budu s tebou.A stejně tak jako dalších 20 přání se můžou splnit,jenom když spim.Né vedle tebe.Sama.
Forever alone,baby.

Písnička 'ležím v tvé blízkosti' od Debbi a Lipa (BPM)
-starší,ale pořád skvělá.Mám s touhle písničkou spojeno pár nezapomenutelných zážitků.

KLIK na Celý článek.

Sorry,but I´m not for you.

6. června 2012 v 17:09 | Obyčejná Sár |  Píšu...
Jsem zase tu.
Jako každej den.Ani nevim proč to dělám.Proč píšu ?? Z nudy ?? To ne.
Doufám.Ale v co ?? Doufám,že si to přečte.Kdo ?? Neni to jedna osoba.Je jich víc.Ale nezajímá je to.Ještě aby jo,však oni mají dost starostí a já bych byla jenom přítěž.Tak už to chodí.Nedivím se.
Promiň,ale nejsem pro tebe.Je to pravda a dost velká.Já nejsem pro tebe,ale ty pro mě ?? To nedává smysl.Nic co řikám nebo píšu nedává smysl.Ani nechci.Pak by bylo moc jednoduchý mě pochopit.A když mě pochopíš,když už konečně budeš vědět co můžeš čekat,tak pak můžeš mít kecy.Ale to se stane málokdy.Vlastně jsou jenom 3 osoby.Nepočítám rodinu,vlastně nemůžu říct rodinu,protože ani ta rodina mě nezná tak dobře jako právě oni.Kromě mojí mamky.Ta mě zná dokonale.Tý řikám úplně a když myslim úplně,tak úplně všechno.


...
Celý článek


Změna.

5. června 2012 v 20:07 | Už jenom Sár. |  Píšu...
Změnila jsem se ?? Vim že jo.Hodně ! A co jako ?? Lidi se mění.S tim se musíš smířit.Semnou už nic neuděláš.Je to můj život.Neřikám,že mi do něj nemůžeš mluvit,neřikám to jako každej.Ty se můžeš srát do mího a já do tvýho ne ?? Víš hovno !!! Nejsem jako ona !! To ne !! Uvědom si,co dělá ona a co dělám já.Občas ti řeknu,když se mi něco nelíbí.Ale abych ti poroučela s kym máš chdit ven ?! To ne. Rozmysli si,co uděláš a co řekneš..Moc dobře.Protože kvůli TOBĚ to pak schytaj ostatní.
Tolikrát jsem ti řekla jak tě nesnášim,ale stejně..bez tebe bych to nebyla já,ale to ty nevíš.Nemůžeš to vědět,protože ty se o mě nestaráš tak jako já o tebe.
Bolí to ?? Možná.Trochu.Někde uvnitř to bolí hodně,ale nedám to znát.Proč se mě ptáš co mi je,když to víš ?? Když moc dobře víš,co ti chci říct ?? Děláš ze mě akorát blbou.Nic jinýho.A to bolí..to z toho všeho bolí nejvíc.Můžeš semnou manipulovat,protože já nejsem jako ty.Každej den máš jinou náladu.Dobrá > špatná > v pohodě > na p*ču.A takhle furt dokola.A já už nevim jak s tebou mám mluvit.Protože mě nebeřeš ani trochu vážně.
Ale takový už jste.Pomalu si zvykám...Jde to těžko,ale jde to.Nejhorší je,že nikdy nevim co mám čekat.Přilezeš jenom když něco chceš.To je zase ta samá otázka 'Sáár ?' To jsem ti dobrá,co ? Proč ?! Proč nic neudělám ?!
..protože je v tom zase někdo třetí.
...

Normálnost ??

4. června 2012 v 15:07 | Sárušéééééé ?? ^^ |  Píšu...
Téma týdne..

Normálnost
Tohle existuje ?? Jestli ano,tak jsem to asi nikdy nepotkala.Nikdy jsem neviděla člověka kterej by byl normální.Celkově.Možná všichni řikáte,že vy jste normální a ostatní jsou divný.Ale tak to určitě neni ! (:'D)
Co to vlastně ta 'normálnost' je ?? Relativní pojem,co ?? Nic neni normání,tak proč to slovo vlastně je ?? Když někdo někmu řekne 'to je normální' vlasntě to normální neni.Jenom to znamená,že to dělá víc lidí,ale né všichni.
Tipickej příklad jsem třeba já.Nejsem normální,vlastně ani trochu.Nedělám normální věci ! Nesnažim se někoho napodobovat ! K čemu by mi to bylo,když stejně nikdy nebudu normální.Ani nechci.K čemu by to bylo ?? Originálnost je lepší !
Ale určitě nebudu sama,kdo to bude psát.Že jsem nenormální,protože každej si tam připadá.Výjmečně.Ale uvědomte si,že když je někdo výjmečný,nemusí být hned nenormální.

..můj způsob vyjadžování je šílenej,ale doufám že jste aspoň něco z toho pobrali ^^


Co tě nezabije, to tě posílí.

3. června 2012 v 9:14 | Už jenom Sár. |  Poslouchám...
Ahoj mládeži.
Jak jste si určitě všimli v nadpisu ( a kdey nevšimli tak se tam koukněte aspoň teď) je tam 'Co tě nezabije,to tě posílí'
Je to docela dost výstižný,protože z chyb se většina lidí učí.
Taky je tady druhá možnost,která už není tak milá a povzbuzující 'Co tě nezabije,to se tě pokusí zabít znovu'
Na tomhle je taky kus pravdy,ale to první se mi líbí víc. '))

Určitě znáte tu písničku od Kelly Clarkson - Stronger
Tuhle písničku hráli-možná ještě hrajou na všech rádiích.
Měla jsem jí hodně ráda,ale už mě omrzela..protože jí slyšim furt.Těžká naivita.

2. června 2012 v 19:41 | Zamilovaná Sár. |  Píšu...
Ahoj.
Zase jsem pěkně dlouho nepsala,tak aspoň něco,když nic.
Vím,že tohle si přečte jedna osoba,kterou jsem si poslední dobou oblíbila.Je pro mě celkem dost důležitá a nechci jí ztratit.

Pobav se nad mojí naivitou.


klik na Celý článek