Srpen 2012

Faleš.

30. srpna 2012 v 19:31 | Sár.. |  Píšu...
Sakra !!
..co to je tohle ! Fakt takový lidi miluju.Do očí ti řeknou,jak vás hrozně milujou a pak ?? Za zádama pomlouvaj.O co ti jde ?..Neumíš mi říct pravdu ? Je to pro tebe tak těžký.
Beru to.Beru cokoliv,co mi řekneš,protože na TEBE být naštvaná prostě nemůžu.Už jsem zjistila,že bez tebe nedokážu žít.Ale upřímně mi to vůbec neulehčuješ.Děláš všechno pro to,aby ses mě zbavil,kámo.
Nechybí málo..

Nic Amatérského !!

29. srpna 2012 v 18:48 | Sár.. |  Fotím...

KLIK NA CELÝ ČLÁNEK

Nenávist

28. srpna 2012 v 22:36 | Sár.. |  Píšu...

MILUJU,ALE ZÁROVEŇ NENÁVIDÍM..


Kiss

27. srpna 2012 v 21:52 | Sárinkááá |  Píšu...

I love it. ♥


Nejlepší kamarádka.

27. srpna 2012 v 20:28 | Sárinka píše o Kačence. |  Píšu...

Nejlepší kamarádka

Za svůj život jsem jich měla hodně.Vím,neni to zrovna dvakrát dobrý,ale "kdo nic nezkusí,nic nezažije" a já hledala.Hledala jsem tak dlouho dokud jsem jí nenašla.Spřízněná duše.Někdo,kdo mi fakt rozumí a já rozumim jemu.Je to fajn,když máte někoho,komu můžete říct opravdu všechno.Nemusíte se stydět ani se nemusíte bát,že to někomu prozradí.
Říká se,že kluci bývají lepší kamarádi než holky.Nevím,oni sice nemají potřebu furt jenom pomlouvat,ale stejně.Holka vás chápe víc.A na to jsem přišla až o tyhle prázdniny.
Je to docela pozdě,co ?? Na to kolik mi je.Ale asi nikdy jsem nepotakala tak fajn holku,jako jí.Je to něco jako sesterství.Rumíme si ve všem.Řekneme si,když se nám něco nelíbí a když děláme něco špatně.A to jsem nikdy před tim nezažila.
S NÍ si toho mám tolik co říct,že to nikdy nikdo nepochopí.Jenom mi dvě.
NIKDY bych nečekala,že zrovna my dvě se spolu budeme bavit.Ale tak to většinou bývá.Nejdřív nenávist,potom přátelství.
Upřímně ? My dvě jsme se nenáviděli,dokážeme to přiznat,protože TEĎ se tomu už jenom smějem.Nechápu..Ty časy,kdy jsme se zárověň ignorovali,pomlouvali jsme se a snažili se co nejméně vídat.Dramaťák mluví za vše.
Ale pak se všechno změnilo.FLAŠKA ?? Frajerka na mě házela takový pohledy,že se nešlo nesmát (:DD) A pak to pokračovalo...GADŽA s.r.o,zbytečné hledání naušnice,kterou Šárka měla nakonec zapadlou pod postelí.Ale ten den jsme si užili..No ne ?
Zážitky byli,jsou a budou !

S tebou ? VŽDYCKY !

Asi je to trapný,svěřovat se se vším co cejtim.Ale nejde to !
Jí ?? Jí fakt miluju.
Za tu dobu co se spolu bavíme,jsme se nepohádali.A tak to taky zůstane.Ona mě zná,já znám jí.
Nemám na to...

MILUJU TĚ,KAČENKO :*

PS:Když to píšu,mám slzy v očích :')))
PPS:Nechci tě nikdy ztratit !!
Kateřina Černá (17 let)
Patokryje,"námestí" :'DD ♥

Jdeme dál...

27. srpna 2012 v 12:19 | Sár. |  Píšu...
Jít dál ??..
..to co je ? To já neznám !! A asi ani nikdy nepoznám.Můžu se snažit sebevíc,al stejně se nic nezmění.

Chci,ale nemůžu..

Toužím,doufám,sním,CHCI...ale nemůžu :'))
Nejde mi to..Vždycky mě bude něco držt TADY ! A proto nemůžu jít dál,jak by jsem si přála..

Starák.

27. srpna 2012 v 11:55 | Sár. |  Fotím...


KLIK na celý článek :))

Sen.

23. srpna 2012 v 12:19 | Sár. |  Poslouchám...
Tuhle písničku miluju !!
..někdy jí poslouchám furt dokola a vzpomínám.

Už nejsi sen,ale noční můra.


Nejsem holka do postele.

22. srpna 2012 v 19:18 | Zdraví tě Sár-
..nevim co si ty klucy myslí !!
Neznamená,že když na mě celý 4 hodiny kouká,že jsem z tebe v sedmém nebi,Víš,nevšímám si tajtěch kluků.Zbytečný ! Ale když jsem toho kluka brala jako kámoše ! Tak je to potom těžký.
Už jsem v tohle udělala párkrát chybu.A taky toho dost lituju,protože jsem ztratila lidi,které jsem měla fakt ráda.Je to dětinský !! Ale nemůžu říct,že mi to nechybí.Ten pocit volnosti.
Je fajn být nezadaná.
K nikomu se nemusíte vázat a jedete jenom sám za sebe.Nemusí vás mrzet,co jste udělali,protože jste to v tu chvíli udělat chtěli !! :))
Ale to už je za mnou ! Díky bohu..Jenže někteří pitomci to stejně neumí pochopit !

Ruce pryč.


Retard.

22. srpna 2012 v 13:25 | Sár. |  Poslouchám...

Retard

Já jsem takovej "retard" :'DD
...přímo písnička o mě ^^


IPaulie Garant


Dospělák a dítě.

22. srpna 2012 v 12:30 | Sár.
Asi nejsem normální !! Ale když mě psát ty strasující články prostě baví...

Slušně řečeno jsem v prdeli!

Poslední dny (konkrétně 3) jsem zavřená tady v tý díře.A budu v ní zavřená ještě dalších 16 dní.Bez něj...Ten hňup se mi usadil v hlavě a nehodlá jí jen tak opustit.A ne jen v hlavě,ovládá i moje srdíčko,city a rozum.Je to hrozný ! Dělám to pokaždý,když se zamiluju...

"Strašně moc bych si přála vrátit ty časy,když jsme my dva byli ještě spolu.Jsem polovičný dítě,jenom ubrečená puberťačka co nemá nic lepšího na práci,než se zamilovat do něj.Ale on říkal,že mu to nevadí.Bere mě takovou jaká jsem.Miluju ho jak jen to dítě dovede.A pak si dítě všimne,že by bylo lepší to trápení ukončit.Mělo by ? Dospělák potřebuje někoho o koho by se mohl opřít a žít život dospěláka.A né se "starat" o dítě které ho takzvaně miluje.."

Je to dojemný,jak z nějaký telenoveli co běží každej večer v televizi a vy se na ní koukáte.Všechno se zná dokonalé,ale pak to skončí.

Pokračování příště.

Sárinka se fotí !

22. srpna 2012 v 9:53 | Sár |  Fotím...


Fotografka moje :**

Citlivka,až to bolí !

21. srpna 2012 v 19:40 | Sár. |  Píšu...
Co to je ?? Tohle všechno ?!
..zažila jsem toho hodně.Hádky,usmiřování,lásku,přítelství,pláč i smích.Ale chtěla bych na to všechno zapomenout.Bylo by to lepší.Snažší !
Znáte to ?? Když jste třeba venku a posloucháte furt jednu a tu samou písničku,nebo něco děláte a přitom vám ta písnička hraje.Vy si to uvědomíte a navždy máte tu písničku spojenou s tim okamžikem..
..tohle se mi stává často ! Nejdřív tu písničku miluju a potom,když chci zapomenout jí nenávidim.Protože vzpomínám.Vzpomínám jaký to bylo,být "šťastná'..
Když jsem si jí dneska pustila,přemejšlela jsem co TEĎ budu dělat.Ale na nic jsem nepřišla.NIC ! Nemůžu vůbec nic dělat.A už začali téct slzy..
..hroznej pocit,když brečíte jenom kvůli vzpomínkám.Kdyby jsem aspoň brečela,kvůli tomu co se děje TEĎ,nééé !!! To bych totiž nebyla já.

Za den se může změnit život.
Stačí jedno slovo,jedna věta a je po všem.Po všem tom "štěstí"...Nejdřív jsem si myslela,že je to dobrej nápad.Víš,aspoň bych věděla co se změní.Co bude jinak a jaký budou reakce.Ale nevyšlo to.Už to nejde vrátit..
..kdybych to věděla předem,kdybych to věděla.Tak nikdy nezačínám.

Kdo nic nezkusí,nic nezažije.
Ale někdy je lepší nic nezkoušet.Jenom proto,aby jste věděli jaký to je...Nevyplácí se to,už to mám párkrát vyzkoušený..A vždycky to nevyšlo.Bohužel !

KECY,KECY,KECY :'))


↑↑ Tady jsem byla "šťastná" ↑↑

Matice.

20. srpna 2012 v 12:50 | Sár |  Píšu...
No,takže :'DDD
..maminka je asi ten nejdůležitější člověk na světě.Je to osoba,která se o vás stará,krmí vás,oblíká vás..pomáhá vám,když vám není do smíchu a samý takovýhle důležitý věci.

Já mám svojí maminku ráda.NE ! Já jí miluju !
..myslím,že mi dvě s mamkou máme dobrej vztah.Jasný, "občas" se hádále,ale i tak vím,že to bude v pohodě.Když občas poslouchám,jaký jsou mamky ostatních holek,tak se nestačim divit.Moje mamka mi dovolí hodně věcí...až se někdy divim...(:DD)..Věcí,který by ostatní mámi svým dětem nikdy nedovolili...
..vím kdy přestat,už jsem "dospěla" do takovýho toho věku,kdy víte,že radši bude ticho a uděláte co máte,místo toho,aby jste na ní ječeli a neudělali to.Páč by jste jinak třeba dostali zaracha,nebo tak něco :'DDD

Týhle pani já říkám uplně všechno.Všechno co každej den prožívám,občas váhám,jestli jí to mám říct..ale stejně o nakonec vyklopim :'DD Páč,kdybych to řekla kamarádkám,tak se můžu smířit s tim,že zachvíly to každej ví.

Laf jůůůů ! <3


My love.

20. srpna 2012 v 10:36 | Sár. |  Fotím...

Víš,když jsem u něj nic mi nechybí.

Martínek

Černá nemusí být jenom barva smutku.

18. srpna 2012 v 21:08 | Sár. |  Píšu...
ČERNÁ.
Tohohle téma vyžiju,protože to tak nějak zapadá do toho co se teď kolem mě děje.

Umm..asi by jste čekali,že tady budu vylejvat svoje city,ale musím sklamat.Černá pro mě neni jen tak obyčejná barva ! Je to MOJE barva ! Barva,která se hodí ke všemu !..Barva mých vlasu a většiny mého oblečení.
Nejsem EMO !! :'DD To néé,ale prostě se mi ta barva líbí.
Temnota.


A teď trochu jinak.
Určitě znáte aspoň jednu osobu s příjmením "Černá/Černý"..Je to takový to příjmení,co se dost často vyskytuje.Samozřejmě i já znám takovou osobu !! A teď něco k ní.

Klik na CČ

Jsem šťastná ??..

18. srpna 2012 v 20:57 | Sár. |  Píšu...
Jsem ??..
Sama nevím.Měla bych být ?? Lidé okolo mě by řekli,že mi nic nechybí.Konečně ! Ale myslím,že to neni pravda.Že mi pořád něco chybí.Vím co to je,ale nechci si to připustit ! A to je to nejhorší..
Snažím se být šťastná.Nevšímat si problému,který jsou tady každej den.Daří se mi to ??..Posuď sám. :))

# heart

9. srpna 2012 v 14:08 | Nikdy nejsi sám |  Fotím...


Sárka a Týnka.
-užitejch 5 dní !! ♥

Změna 2.

9. srpna 2012 v 14:01 | Sár ?? |  Píšu...
Každý se mění.Nebo ne ?? Nemůžeme celý život zůstat stejní.Člověk se může změnit ze dne na den.Za hodinu.Klidně i v okamžiku se může stát něco,co nám může změnit život.Život nebo osobnost,která zatím zůstala nedotčená.
Všichni mi říkaj jak jsem se změnila.Všichni ! Nevím jestli to mám brát jako něco,za co bych měla být ráda nebo něco,za co bych se měla stydět.Všechno to tak nějak začalo tuhle zimu...
Byla jsem tipický příklad hodný holky,která poslouchala a dělala co se sluší a patří.Ale nenáviděla jsem to.Chtěla jsem zapadnou.."nekazit partu" ! Proč bych jí měla kazit ?? Proč bych neměla dělat to,co ostatní dělaj každej den ??..
Nebyl důvod !