Září 2012

Jenom ty.

29. září 2012 v 12:34 | Sár.. |  Puberťačka

"Když jsi tu TY,nikdo jiný mě nezajímá.."


Co vlastně lidi zajímá..

28. září 2012 v 19:01 | Sár.. |  Píšu...

http://ask.fm/psichoguga

Ptej se na cokoliv,co tě zajímá ! :))

Ani nevíš,jak moc mi chybíš..

28. září 2012 v 12:57 | Sár.. |  Puberťačka
Znala jsem tě od vidění,ale nikdy jsme se spolu moc nebavili. Nebyl důvod a vlastně by nebyl důvod do dneška,kdyby si nebyl venku s kámošem a nezavolali jste mi.
Zvednul si to ty a řekl,ať počkám na zastávce,že tam zachvíli přijede nějakej "šílenec na kole". V tu dobu jsem vůbec nevěděla s kym mluvím,ale prostě jsem tam šla ! Když jsem uviděla toho "šílence na kole" hned jsem věděla kdo jsi.
Mluvili jsme spolu,jak kdyby jsme se znali roky. Zjistila jsem,že je s tebou sranda,ale dá se s tebou i normálně bavit. Bylo to fajn. Už jsem potřebovala poznat někoho nového.
Dodneška si myslím,že si měl plán. Plán mě opít a pak zmanipulovat. Navadilo mi to. Věděla jsem,že si hodnej,hezkej kluk,co dokáže mít holku rád.
Pak přišla ta NÁÁLADIČKA.
"Pojď se projít". Znám tuhle větu. Mám jí ráda,protože můžu bát s klukem sama. SAMOTA VE DVOU.
...
A pak si odjel. Pryč.I když jsem čekala,že přijedeš co nejdřív,odjel si na hodně dlouhou dobu.
Po hodně dlouhý době ses konečně ukázal. Ale jenom si pozdravil a dělal,jako by se nikdy nic nestalo. Jako by jsme se viděli poprvé. Jako by si na mě úplně zapomněl.


Mlč.

28. září 2012 v 12:36 | Sár.. |  Puberťačka

"Mlčení je výjmečné tím,že se nedá opakovat.."

www.rockwiktorka.blog.cz
PROPAGACE JE DŮLEŽITÁ !!!!

JE MI TO JEDNO !!

28. září 2012 v 12:34 | Sár.. |  Poslouchám...

"Nemůžu za to a celkem vzato JE MI TO JEDNO."

Tvůj názor na mě ? Mě nezajímá.
Je mi jedno,jaký to bude mít následky.Prostě to udělám.
Neřešim,jakou má člověk náladu.Jsem vždycky upřímná.
Mám v pí*i.

Víc než přátelé,méně než vztah..

28. září 2012 v 12:14 | Sár.. |  Puberťačka
Většinou to tak bývá.Píšete si,jako by jste spolu chodili,ale nikdo to oficiálně neřekl.Pořád na sebe koukáte a pousmějete se pokaždé,když se tomu druhému kouknetedo očí.Oba víte,že jeden druhého chcete,ale neumíte to přiznat.Je to takový "Kamarádství s výhodama"."Volný vztah"..Žádný závazky.Nevím,jestli je lepší mát skvělýho kluka,nebo úžasného kamaráda.Každopádně mě nebaví předstíra,že jsme přátelé,když oba chceme víc.
SMSky na dobrou noc,posílání pusinek,plánování budoucnosti.
Je to všechno fajn,ale má to smyl ??


Sešit nebo deník ?

28. září 2012 v 12:08 | Sár.. |  Puberťačka
Že je ve škole nuda,neni žádná novinka.A když mám kolem sebe tolik skoro nepopsaných sešitů,tak proč si do nic něco nezapsat ?
Každý den něco.Každý den se mi stane něco,na co bych nechtěla zapomenout.Něco co mi připomene co bylo,je a bude.

Minulý rok,jsem měla pracovní sešit.Na první pohled obyčejný,jako každý jiný.Ale když ho někdo otevřel,začal si číst můj život.Nejdůležitější okamžiky v mém životě.
Vlastně v tu dobu byl každý den jedinečný ! Neopakovatelný.Ale to jsem ještě nevěděla.Nevážila jsem si toho co mám.
Byla jsem zkrátka a jednoduše "Malá holka,co se bojí dospět."


"Chceš pítnout..?"

24. září 2012 v 20:24 | Sár.. |  Fotím...

Holka ?
Měla by sis uvědomit,že mě už se nikdy nezbavíš.I kdyby si chtěla ! ♥

Ty říkáš,že mě máš hluboko v srdíčku ?? Tak já tě mám ještě 1546284854216x tak hloubějš.

Je mi líto..

24. září 2012 v 17:30 | Sár.. |  Píšu...
Myslíš,že jsem šťastná ?? Bez tebe ??
Bez tebe bych šťastná být ani nemohla !! Prostě to nejde.
..Ty víš moc dobře,co pro mě znamenáš.A jenom kvůli nějaký krávě se spolu přestaneme bavit ? Lituju toho,co se stalo včera,ale nechápu proč je to líto tobě.Že si nic neudělala ? To bych od tebe ani nemohla chtít ! Víš,dostalo mě jenom to,že ses rozbrečela.
Miluju tě,sis ♥


Nejsem to já,když tu nejsi. <3


Ztrácíš se z mojí paměti..

18. září 2012 v 17:00 | Sár.. |  Puberťačka
Pomalu zapomínám.
Je to dobře ? Nemůžu se do nekonečna užírat vzpomínkama na tebe. Pomalu,ale jistě se mi z tý hlavy konečně dostáváš. Čekala jsem na to dlouho !
Večer když jsem usínala,myslela na tebe a přemejšlela jestli na mě taky někdy myslíš. Jestli na mě myslíš tak,jako já na tebe. Co zrovna děláš ? Jsi s jinou,nebo jako já vzpomínáš a brečíš. Každej večer poštář od slz.


"Ztrácíš se z mojí paměti a lidi od nepaměti se znovu scházej.."


Vždycky mám pocit,že už je to za mnou. Že už jsem takzvaně "zapomněla"..Ale pak,když tě zase uvidím je to zase zpátky. A proto je lepší se ti vyhýbat. Zatim se mi to daří,ale vydrží mi to ??

"A někdy všichni žijem jenom vírou,to když nám život mizí mezi prsty.."

Doufám,věřím sním..Ale stačí to ? Má to vůbec smysl ?...Už dávno ne ! Už dávno nejsem naivní malá holka,co doufá v nemožné.


Brzdi.

13. září 2012 v 17:27 | Sár.. |  Píšu...
"Spomal,holka.."
Docela často tohle slyšim.Neni to moc milý,ale je to tak.Dokonce mi jednou,jeden kluk řekl,že jsem hrozně vtíravá.Možná jsem byla,ale rozhodně jsem si to neuvědomovala. Asi sama nevim,co jsem dělala tak "vtíravého" ,aby mi to řekl do očí. Ale já to beru. Aspoň vím,že si mám dávat pozor jak často a co vlastně píšu.
Zjistila jsem,že kluci vlastně potřebujou,aby holky dělali drahoty. Pak je totiž o hodně víc chtějí dostat.
A podle toho,jsem se taky zařídíla :PP

Znáš ten pocit ??

13. září 2012 v 16:45 | Sár.. |  Píšu...
Znáš ten pocit ??
Když máš vzpomínek plnou hlavu a nevíš jak se jich zbavit.Když chytáš křeče do břicha z nervů,který máš jenom kvůli němu.Když máš ve vteřině oči plný slz a nevíš jak to zastavit.Když ti stačí jenom jedna věc,která by ti ho připomněla.Když nemůže ani dejchat,natož mluvit,protože ho vidíš.Když děláš všelijaký kraviny,jenom abys upoutala jeho pozornost.Když se baví s jinou a ty jenom přihlížíš s vědomím,že nemůžeš nic dělat...

Vítej v mém světě :'))

Polštář od slz.

12. září 2012 v 21:33 | Sár.. |  Píšu...
Celej den čekám. Jak trubka sedim celej den u počítače a čekám,až budeš onlajn. A když už se konečně dočkám,tak se vlastně všechno úplně posere.
Přišla jsem na to, že si musim všechno pořádně promyslet, než udělat něco unáhlenýho a pak toho litovat.
Proč se to najednou všechno ztratilo ? Ten zájem si psát.. Asi neni o čem,viď ? A proto už tě chci vidět.Protože si zase bude o čem povídat. A s tebou je vždycky o čem.

Ach,ta naivita.

Hodina psaní.Co to je ? Už mě ani tebe to psaní nebaví a tak jdeš radši spát. Jedna věta a mě to prostě dokáže rozbrečet. Ten pocit,když začínám chápat,že bez tebe pomalu nedokážu být. Jooo,ale kluci jsou hrozně nechápavý. A když se před ně člověk nestoupne s obří cedulý s ještě větším nápisem "POTŘEBUJU TĚ !",tak jim to prostě nedojde.Škoda no.

Plán na dnešní večer ?
Obarvit polštář řasenkou a slzama.

Já ne,ale ty koukám jo..

9. září 2012 v 22:35 | Sár.. |  Píšu...
Snažila jsem se být "dospělá".. Když už né před kamarádama,tak aspoň před tebou. Chtěla jsem být jako ty..mluvit o "dospěláckejch" věcech,chápat všechno co děláš,myslet jenom a jenom na tebe. Ale nevyšlo to. Ať jsemse snažila sebevíc nemůžu si hrát na něco,co nejsem. Jsem dítě a chci si užívat. Chci si užít každej den. Nemám za potřebí se na někoho vázat.
Každej máme jinou představu o vztahu. Víš,já jsem zkrátka jiná. Nechovám se jako ty tvoje povedený bejvalky. Jsem prostě svá.
4 roky rozdíl dělá svý.

"Dáš mi hubana?"
"Ne,Martine,jdi pryč.."
"Prosím.proč mi nedáš pusu?"
"Martine,nech mě,a jdi!"

Dospělák a dítě.

Zjistila jsem,že jsem v tomhle ohledu hroznej sobec. Radši budu šťastná SAMA,než abych byla nešťastná s někym,kterej je šťastnej semnou. Je to složitý,ale dává to smysl.
26 dní. Z toho jsme se 18 dní neviděli. Bomba co ? Ale i tak se člověk může zamilovat.
Za tu dobu JEHO nepřítomnoti,jsem udělala pár chyb. Chyb,kterých bych měla litovat,ale nelituju. Protože v tu chvíli jsem to prostě udělat chtěla,ale nemyslela jsem na nasledky. Vlastně ani nebylo potřeba. Protože to za mě vyřešili ostatní...

I přes to všechno..

Tady je pár úžasnejch vzpomínek na toho dospěláka.
Nejkrásnější den byl určitě 18.8. protože byli slavnosti a my jsme si to parádně užili ! ♥

Je mi to líto..Inspiruješ mě..

3. září 2012 v 22:25 | Sár.. |  Puberťačka
Inspiruješ mě k tomu abych psala dál.Nevim,jestli to má vůbec smysl,ale nebaví mě si psát krátký statusy na FB,který pořádně ani nedávaj smysl.

Víš,jsem stejná jako ostatní.Nemám nic navrh.Snažim se,aby jsi nezapomněl,ale zatim se mi to úspěšně nedaří.Počítám s tim,že tě do 2 měsíců ztratím..Už to neni jako dřív.Měla jsem tě furt blízko i když si byl vlastně daleko.Ale teď už s tim,že tě pomalu přestávám vídat nic neudělám.
Můžu si probrečet kolik dní chci,ale co tim vyřešim ? Můžu se klepat nervama z toho,že tě chce jiná,ale co tim změnim ?? Jsem jenom hysterka,co naivně doufá.
Víš,nebyl to tak špatnej nápad.Pro mě a pro tebe.A upřímně,bylo mi jedno co si budou myslet ostatní.Já totiž jdu za svým snem a tím si byl,jsi a budeš vždycky jenom ty.Ale jak si řekl "Kamarádství je důležitější než vztah.."

Tududumdum.

Vůně,písnička,vzpomínka na kterou už jsem skoro zapomněla.Člověk by nevěřil co mě všechno dokáže rozbrečet.Třeba se jenom naklonim z okna a ucejtim takovej ten zimní vzduch.Ten co jsem cejtila,když jsme byli ještě spolu.Důvod brečet ? Pro mě jo.
O písničkách už radši ani nemluvim.Poslouchat a vzpomínat.Jo,pecka.Ale jednu písničku od tý doby nerada poslouchám.I když jsem jí na začátku milovala a hrála mi furt ! Teď ? Teď když jí slyšim ať už v rádiu nebo jí někdo pouští tak si zacpávám uši.

Vítej v mém světě.

Prázdniny končí

2. září 2012 v 23:12 | Sár.. |  Puberťačka
Byla by velká chyba nenapsat o těhle prázdninách !!

Nikdy jsem nechodila ven,nikoho jsem tady neznala a navíc jsem neměla potřebu se seznamovat.Vystačila jsem si s kamarády ve škole a nikdo tady mě nezajímal.Ale změnilo se to v zimě.Začala jsem se bavit s pár lidma a ty mě seznámili s dalšíma a další s dalšíma.Bohužel jsem si neužila zimní prázdniny a tak jsem se neskutečně těšila na tyhle.2 měsíce ?? Každej den venku ?? To byl dokonalej plán a taky by vyšel,nebýt mého nepovedeného vysvědčení.Moje maminka nebyla zrovna 2-krát nadčená ze 4 z chemie,ale trošku jsem si to vyžehlila 2 z matematiky ^^.
Zarach na celý prázdniny teda nehrozil.
Nejdřív to bylo od 1 do 4 hodin a potom se to postupně zvyšovalo.DÍKY BOHU !

Začátek prázdnin nestál za nic.....5.července jsem udělala velkou chybu,který do teď lituju.
Jednorožec s duhovou hřívou,kterej nebrzdí,ani necouvá. < toho mám jenom já !!

Dalších pár dní jsem se povila s lidma,se kterýma jsem se ani pořádně NEBAVILA.Neskutečně jsem se nudila,ale tak nějak jsem neměla co dělat.A byla jsem radši s nima,než se nudila sama doma.
Je lehké najít si kamaráda,ale je těžší si ho udržet < bohužel..nevyšlo to :))

17.července jsem poznala úžasnou holku a skvělou kamarádku.Vždycky jsem z ní měla strach a obě jsme se vzájemně nenáviděli,ale nakonec jsme zjistili,že toho máme hodně společnýho a tak to je do dneška. :)) ♥
My dvě si máme hodně co říct < 3 společný kluci dělaj svý :'DD
Já a Pája.♥

18.července jsem poznala 2 nejdokonalejší holky,za který jsem neskutečně vděčná.Oni jsou moje trio.S nima nejvíc srandy !! :'DDD Prázdniny s nima jsem si vážně užila ! Sice mě naučili pár věcí,na který moc pyšná nejsem,ale tohle k tý srandě ještě víc dopomáhali :'DD ♥ Miluju vás !

19.července probíhalo největší focení v dějinách OBRnic :'DD snad 200 fotek jsem vyfotila ! Místu,kde jsme se fotili se od toho dne říka "Tam,jak jsme se fotili.." :'DDD
Tak tyhle lidi budou navždy v mé paměti.

21.července jsem byla zase venku ! :'DDD Celý počmáraný ruce od něho a červenej zadek ! :'DDD
Nepamatujeme si dny.Pamatujeme si okamžiky. ♥

22.července jsem udělala chybu,které nelituju :))
VŠECHNO je jednou poprvé..!!

25.červenec - jela jsem za kámoškou do Mostu na koupák a já BLBÁ jsemjí řekla ať už mě spí.

26.července !!! Nesnášim ten den !! Měli jsme s tou kámoškou plán,že se půjdem opít..Ale nějak se nám to zvrtlo,takže celej den jenom problémy.Víte jaký to je,když bejvalej před vašema očima řekne mojí nejlepší kámošce,kterou ON zná jenom 3 hodiny,že jí chce ?? Ne ??..tak to nechtějte zažít :** Už nikdy za Obrnickejma nikoho z Mostu nevezmu.Z chyb se člověk učí.
Taky jsem se dozvěděla jednu dost zásadní informaci,která nečekaně převrátila celý prázdniny :))
..život neni film a tady nejseš v kině !

27.července jsem udělala další kravinu,za kterou jsem ráda,ale zároveň lituju,že jsem byla tak blbá a naivní a dopustila jsem to..:))
Jsi tak blízko,ale zároveň tak daleko..:((

29.července mi odjela moje imaginární "lááska" a já pomalu zapomínala :'DDD
Nadávám ti za to,co děláš ale já jsem pravá kopie !!

Další mladej kluk díval se jí do očí a ona prostě nechápala proč nechtěl víc.

A pak tu byl srpen...

3.srpna Tak to byl haluz den !! Větší srandu jsem snad nikdy nezažila :'DDD Chodíme na takový místo,kde každou chvíli projíždí policajti.Nevim proč tam chodíme,ale už je to zvyk.Zase jsem byla uplně v jiný dimenzi a oni zrovna zastavili.A protože já z těch všech zrovna vypadala nejstarší ( ve skutečnosti jsem byla 2 nejmladší,ale vzhled dělá své) !! Tak si mě zavolali k tomu jejich stylovýmu okýnku a začali mě vyslíchat.Skoro všechno co jsem řekla byla lež..např.je mi 16,bydlim v Mostě a chodim na ekonomické lyceum :'DD Dala jsem jim na sebe číslo a oni mě chtěli seznámit s jejich kolegou (kterýmu je 30 a je čerstvě rozvedenej) :'DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Taky jsem si ten den hodně užila,volání z rozbitý pevný linky lidem,který sedí vedle mě je hodně velká sranda :'DDD

4.července-11.červenec Dovolená / Kamenický Šenov (prdel světa)

11.červenec Přijela jsem domů a hned jsem šla ven.Za Káčou !! Po dlouhý době s ní !! <3 Hodně jsme si ten den užili ještě s F. a P.

Péťa,Káčená,Sár a dole Fanda :))

12.července To mi bylo snad nejhůř za celý prázdniny.Jako už tradičně jsem se válela po zemi a dělala jeden trapas za druhym.Točení videíííí...NEZAPOMENUTELNEJ DEN !!
"Kde je ? Kde je ? TADY JE !! A zase v piči je.."

14.červenec Hodně zajímavej den...

15.červenec Ještě zajímavější den..Nechala jsem svojí pusinku mluvit a řekla jem všechno co si myslim.Ale Vyplatilo se to !! ♥

16.červenec Ranní probuzení od miláčka ♥♥ A jsem zase oficiálně zadaná ♥ :**
Pupík ♥

18.červenec !!!! Tak to byl lidičky NEJLEPŠÍ DEN z celejch prázdnin ♥ Víte,Patokryjské slavnosti jsou jiná liga.Od rána jsem byla natěšená.Odpoledne jsem šla za Káčenou a potom jsme šli za Verů :'D Ukecanější holku jsem nikdy nepotkala :'DDDD !!! "Le bůůůůů" :'DDD A směr Patokryje.Nejdřív jsme si dali nějaký to Avanti a Káčá začala mít náladu (nepochopíte) :'DD Pak přišel miláček a my jsme se furt jenom smály :'DD Potom směr rybník.Deka a mravenci kolem.Neni nic lepšího :'DD Neckyjáda je pro kluky stašná sranda a já se nechala stáhnout.Je to hrozná romantika plout s vašim klukem v autíčku,který se jen tak tak drží na vodě.Potom,když jsem je KONEČNĚ ukecala aby dopluli ke břehu začali luneticy ! Všichni se nahrnuli tam a my s Marťasem jsme konečně měli čas samy na sebe.Líbání při "Dotycích" je nejlepší a ať si každej řiká co chce !! :'DD Pak mě ještě dostali na jakési plavidlo/vor.Když začalo hrát "Jsi moje máma,moje máma,kterou já mám nadevše rád" Vor se houpal ze strany na stranu a náš zpěv byl slyšet určitě až do Mostu.
Dokonalý zakončení dokonalýho dne. ♥
Tak tohle je to dokonalý autíčko ! :'DD

19.července Poslední den s nim.:( Ale užili jsme si ho ,zase u rybníka.Nevyhla jsme se slzám.
Fotka z posledního dne :((

25.července Jujky..Odpoledne přijel kluk,kterýho jsem hodně dlouho neviděla a když jsem ho viděla naposled,bylo to mezi náma složitý.Ale tak smáli jsme se,pohodáá :***
Potom jsem šla domů,ale chtěla jsem sít ještě na chvíli ven a tak jsem řekla mamce,že jsme si tam zapomněla klíče :'DD (vychcanááá) Šla jsem za nima a už tam byli jenom kluci,ale mě to nevadilo.Potřebovala jsem si promluvit s jednim z nich ale nějak to nevyšlo a já udělala další chybu z mnoha chyb.
Taky jsem "kámošovi" sebrala tričko a celá šťastná odešla domůůů !! %))

Miluju,když kluci voní !!

26.července jsem byla zase přehnaně naivní,ale ty mě nutíš doufat v něco co stejně nikdy nebude.

27.července mi Káčená řekla,že jsem její nejlepší kamarádka ♥ Miluju jí !! Taky jsme hráli flašku a já přisahala že už nikdy nebudu hrát tak stupidní hru !! Jo,a ukradla jsem F. další tričko :'DDD

28.července NIKDY SE NEPTEJ NA TO,CO NECHCEŠ VĚDĚT !
Seznam věcí,které jsem včera čorkla Obrnickým :
.. Modrá Gumička,Náramek(AC MILAN),Svítící náramek,Červené tričko,Kačenky fialové brejle,Řetízek s motýlkem a nakonec řetízek se srdíčkem :'DDD

"Chci,aby se sny staly realitou.."

29.července jsme si s Káčenou s Fandou zajeli do Mostu ! :'DD Po dlouhý době jsem jela autobusem :'DD Zážitek ! Obešli jsme snad celej Most a potom jsme si dali vodnici ^^ Kačenka měla furt nutkání fotit,takže jsem zase měla pár fotek ♥

"Dobrodružství,který neni nebezpečný,neni dobrodružství.."

31.července Gelový nehty !! %))) A dlouhý vysvětlování,toho,že jsem vlastně úplně nevinná :'))

1.srpna měla ségra narozeninovou oslavu,ale já tady vlastně celej den nebyla / radši budu venku než tady poslouchat řev dětí a drby matek.

2.srpna DNEŠEK !!
Poslední den prázdnin jsem se zase malinko opila :'DD Ale je mi fajn :')) Napsala jsem tohle všechno,takže mi je určitě fajn ! :'DDD

uff.
tohle všechno jsem psala asi 3 hodinky,ale zvládla jsem to.
doufám,že jste si prázdniny užili stejně jako já.

A na závěr..
Za tyhle prázdniny jsem poznala lidi,na které v životě nezapomenu.Lidi,které mi budou hodně chybět i pár osob,které už nechci nikdy vidět.Za 2 měsíce jsem se stihla zamilovat a taky jsem udělala pár chyb,kterých lituju.Každý den jsem si užila s těma nejlepšíma lidma.Změnilo se hrozně moc věcí k dobrému i horšímu,ale pořád jsem to já.