Říjen 2012

Smile . .

29. října 2012 v 19:25 | Sár.. |  Fotím...

Potřebuju tvůj smích k tomu,abych se smála já . .


28.10 ~ Nezapomenutelnej den

28. října 2012 v 20:58 | Zamilovaná |  Puberťačka
Seru na to,kdo si to bude číst. Jestli nejsi zvědavá/zvedavej na tyhle puberťácký kecy,nahoře máš křížek. Tohle je můj deník a já si do něj budu psát co chci !...

Pocity z dneška.
Ummm,takže. . Vlastně ani nevim kde začít ! Jestli být neskutečně ráda za to,že už jsem se konečně začala bát nebo se cejtit trapně za to,že jsem vlastně jenom ožralá,naivní slečna.

Věc,která se nedá naplánovat.

Tak moc pravdivá věta.

Děkuju ! Děkuju strašně moc. Protože nebýt tebe,tak ze mě neni to,co teď. S tebou jsem za ty 2 měsíce prožila tolik,co s někym jinym ani za rok. Každýho zážitku s tebou si vážim,protože mám nad čím přemejšlet. Vzpomínat.Nemůžu si pomoct,s tebou je mi prostě nejlíp !

DJ Wich.

28. října 2012 v 9:42 | Neznámá. |  Poslouchám...

22.10.2012 ^^

Okno.

27. října 2012 v 16:05 | Sár.. |  Fotím...
Protože když se z toho okna teď kouknu,cejtim zimu.
A když cejtim zimu,vzpomínám.
A když vzpomínám,brečím.
A když brečím tak plýtvám slzami na něco,co už stejně dávno neni.

A proto z toho okna radši nekoukám.
¨

Počásí v říjnu.

27. října 2012 v 16:02 | Sár.. |  Fotím...
Bílo aneb Počasí se zbláznilo.
A samozřejmě FB to věděl jako první. Ať prší,sněží,je bouřka nebo tornádo na facebooku se to dozvíte dřív,než se stihnete kouknout z okna.


Je mi to líto.

27. října 2012 v 15:51 | Sár.. |  Puberťačka
Hádky jsou v každém přátelství. Každý se jenom za čas pohádá. Není to nic špatného.
Ale hádky,které začínají maličkostí a postupně se stupňují,až si každá myslíte,že už s tou druhou v životě nepromluvíte jsou snad nejhorší.

Víš sis,bolelo mě to. I když jsem věděla,že bez tebe být prostě nemůžu,nepřiznala jsem to. NIKOMU ! (sama víš,koho tim myslim)
Asi máš pravdu. Jsem žárlivá kravka,co se jenom ráda hádá a nadává lidem na kterých jí náleží. Nemyslela jsem to tak. Vlastně ani jedno slovo co jsem řekla,jsem nemyslela vážně. Měla jsem nervy a nemyslela jsem na následky.

"Myslíš jen na sebe"
Za tuhle větu bych se ti asi chtěla omluvit nejvíc. Vím,že to není pravda. Máš to v životě těžký. Brácha,máma,kluci, JÁ :')) Stydim se za to,že jsem tuhle větu vůbec napsala,protože bych to mohla říct o každém člověku,ale rozohodně né o tobě.

"Je mi to líto"
Nevěřila jsem ti tu větu. Upřímně. Nevím proč,ale myslela jsem si,že když napíšeš "Už to nebude jako dřív" končíme. Ale myslet znamená hovno vědět. A teď už vím,že bych pro tebe udělala cokoliv :'))

Promiň sis. ♥


No,no,no ! ♥

25. října 2012 v 22:45 | Sár.. |  Puberťačka

Víš,jaký je nejhezčí okamžik ?
Vteřina před políbením..

K.Č

1998 v Mostě prišla na svet malá Sár, dalšia hviezda horí ...

25. října 2012 v 22:42 | Sár.. |  Puberťačka
Co bylo včera,dnes už není.
Proč ? Proč už jsou pryč ty nezstarostný časy. Nemyslím tím léta,kdy mi bylo 7 a já běhala po zahradě. Ne ! Stačili by mi prázdniny. Chvíle,kdy jsem si nemusela připravovat tašku a starat se o to,jestli zejtra píšem. Všechno to pomalu,ale jistě utíká.Jednou mi někdo řekl,že "Roky plynou jako voda". Nevím proč,ale od té doby tomu vážně tak je. Nikdy jsem to nevnímala,to co se dělo,děje nebo bude dít. To jsem se jenom těšila na Vánoce,narozeniny a další důležitý dny. Teď lituju každého dne,co sedím u počítače.

Docela mě to děsí. To,co bude zejtra ? Za týden ? Nechci ani myslet na to co za rok. Změnila jsem se dost,ale určitě se změním ještě víc. Nová škola,lidi,učitelé. Nová Sár.
Tak už to chodí,ale musí to tak jít i u mě ??

S.

Something is wrong..?

25. října 2012 v 22:26 | Sár.. |  Puberťačka

Téma týdne.

Něco je špatně.. ??

Néé,není. Všechno je v tom nejlepším pořádku. Nic mi nechybí a tím pádem ani nic nemůže být špatně. Nebo je ? Možná. Možná,že už to ani nevnímám,protože jsem furt ráda za to,že jsem ráda.
Myslím jenom sama na sebe ? Nestarám se o to jestli je něco špatně u nic,ale u mě. Někdy mi to tak přijde. SS < Sobecká Sár. Néé ! Ve skutečnosti myslím na sebe a na lidi,kteří mi jsou nejbližší. Ostatní mě nezajímají.

Těší mě,Sněhurka

23. října 2012 v 18:46 | Sár.. |  Puberťačka

Naivní,podezíravá,chladokrevná,nedůvěřivá,arogantní,snadnozamilující se.

Těší mě,Kadlecová.

Loading

22. října 2012 v 22:21 | Sár.. |  Poslouchám...

"Nebudeme ľutovať a nebudeme plakať,
ale budeme sa radovať a budeme sa tešiť
a budeme to budovať a budeme to pilovať
a budeme si hovoriť, že my sme tí lepší.
A nechceme debatovať, nechceme sabotovať,
nechceme slávu, ale my chceme žiť
a nebudeme hovoriť, že nemožeme pochopiť,
že ostatní nevedia byť jak my."

Keep calm and carry on !

22. října 2012 v 22:04 | Sár.. |  Puberťačka
Když už si člověk myslí,že je všechno v pohodě,že zase začíná pořádně žít a nevnímá starosti kolem,tak se zase všechno posere.
...
Dnešek - 22.10.2012
Ano ! Je to osudný den. (stejně tak,jako všechny dny,co strávím venku a né zavřená doma u počítače). Oh,jaká změna jít ven,na vzduch. Jenom tak se projít !! Nemuset nic řešit.
Jooo,ale to bych nebyla já,abych neměla to vzácné,ale přesto stále přítomné štěstí !! Samozřejmně,když jsme se rozhodla být chvíli sama a zamyslet se nad svým životem a nad tím,co vlastně dělám špatně a co bych měla změnit,se objevý to šílený pako !
Přesně tak,člověk se kterym se nenudim i kdybych chtěla a on dělá to samé. Dneska mě potěšil větou "Víš,když jsem s tebou nemůžu být smutnej. Musim ze sebe pořád dělat idiota." Nebo tak nějak.
Milý. Když máte někoho,komu řikáte vážně všechno a on o vás všechno ví.
Někdy je to sranda,někdy utrpení !! Jakožto pasovaný Nejlepší kámoš ví i věci,které by vědět nemusel. A i přes to,že ví,že to nemám ráda utahuje si ze mě,blbeček ! :'DD
Továrna na smích - Juj,první co mě napadá,když slyšim jenom zmínku o něm !

Ale teď už k té horší části.
Vím,asi by bylo lepší,kdybych zůstala jenom u té předtím,ale to by byl na mě až moc klidnej den.

Přišla jsem domů. Ještě celá vodvařená z dneška ! Hned jsem běžela na počítač upravit nějaké ty fotky (miluju ten pocit,když mám ve foťáku fotky a už se nemůžu dočkat až si je prohlíhnu zblízka a upravim :33). Po chvíli napsal. Vlastně s ještě celkem dobrou náladou. Ta se ale za chvíli změnila,když mu napsal ten debílek,co (jak všichni ví) umí tak hezky zkazit náladu.
Aha. Pěkný,když se dozvím,že debílkovi kradu jeho "Nejlepšího kámoše". Pravda,možná ho zná dýl,možná má tu výhodu,že je taky kluk,ale já se mu aspoň trošku věnuju. A PROMIŇ ! Ale na naše trio už jsi zřejmě zapomněl.Navíc do teď to nevypadalo jako TVŮJ nejlepší kámoš. A teď,když s nim jdu ven 1 za měsíc,ty hned žárlíš ?? Ubožák,fakt jo.
Ale já se nedám.
"Nechápeš mě !" První věta,co z tebe vypadla,když už jsem sebrala zbytek sil a napsala ti. NEŘIKEJ !! Doprdele,ani tě nechci chápat. Nemá to cenu a to už jsme oba před hodně dávnou dobou pochopili.
Ale najednou ti přeskočilo "Promiň Sár.." Miluju takovýhle změny nálad. Jenom si ten jeden uvědomí,že je vlastně úplně zbytečný se hádat a že mi to radši v klidu vysvětlí,než aby semnou nemluvil pozbytek života.


PS: Bráško,drž se :'))
Head up,superman !!!


Heart on Fire.

21. října 2012 v 17:54 | Sár.. |  Poslouchám...

Úžasná písnička a ještě lepší film %)))

Černovlasá Blondie ^^

21. října 2012 v 9:55 | Sár.. |  Puberťačka
Černovlasá Blondie aneb sněhurka zase promluvila.

Už jsem zvyklá. Pokaždý řeknu něco hrozně debilního,co může napadnout jenom mě a pak se divím,že se mi všichni smějou ! Potom následuje ta mnou už známá otázka "Nebyla jsi náhodou blondýna." - "Jo byla !!!"
Asi mi to mělo zůstat,ale nemohla jsem si pomoct ! Však to je diskriminace blonýnek.
Je to kravina,že blondýny jsou hloupější než ostatní. Ale už se to všem tak moc vrylo to paměti,že pokaždé,když blondýna řekne něco,co by normální člověk nikdy něřekl,hned se jí smějou za její barvu vlasů.
A to je přesný důvod toho,proč jsem se nechala obarvit na černou. Neříkám,že mi to nějak pomáhá,ale aspoň mám klid.

Překváááápko !

20. října 2012 v 20:09 | Sár.. |  Puberťačka

"Hale ! To jsou ale krásný stromy.."


Sen.

20. října 2012 v 20:05 | Sár.. |  Puberťačka
Je to hrozný. Vědět,že si to všechno budeš číst. Že budeš vědět věci,o kterých bych byla radši kdybys nevěděl. Ale fajn.
...
Víš,vážim si tě. Neskutečně moc si tě vážim. Ty víš co si o tobě myslim. Prostě extrém !! Kluk na kterýho bych v životě neměla. Zná tě každej a ty máš na dost lepší holky,než jsem já. Tak proč ? Proč já ??
Proč mi to pořád děláš ?! Pocit vinny z toho,že bys mohl být teď někde jinde a s někým jiným. Ale jsi tady. Teď ! A ještě k tomu semnou.
A ty se divíš,že tomu pořád nemůžu uvěřit ? Že tomu nevěřim do tý doby,dokuď se to neděje. Jako sen.. -.-'

Můj problém-

18. října 2012 v 16:31 | Sár.. |  Puberťačka

Ten pocit,když nejlepší kamarád vidí rozmazanou řasenku a řekne mi "Ty si brečela ?!" A když odpovím "NE!" řekne " To vidím ! Chceš facku ?" :')) ♥

Head up,women.

Nejdůležitější.

17. října 2012 v 22:56 | Sár.. |  Fotím...

Rodinka Úžasňáků !

Protože když jsem s tebou je mi nejlíp a bez tebe nejhůř. Protože jenom ty mě doháníš k takovýmhle pocitům. Protože,když tě ztratím z dohledu už mi chybíš. Protože jenom my máme svojí "druhou řeč". Protože tomuhle se řiká "zamilovost".

"Princezny vydrží všechno.."
"Ale né být daleko od prince.."

Protože tě prostě miluju a to už se nikdy nezmění. ♥ :33


17.10 ~ Magnet na smůlu

17. října 2012 v 22:27 | Sár.. |  Puberťačka
To snad neni možný.
Vstávala jsem v půl 6. Měla jsem se ráno sejít v Mostě s kámoškou,kterou jsem už hrozně dlouho neviděla. To by šlo. Jenže jsem zaspala a nestihla jsem si připravit věci do školy. Při mí smůle jsem si to neuvědomila a odjela jsem do Mostu s taškou plnou učebnic ze včerejška. V autobusu jsem si uvědomila,že jsem si doma zapoměla klíče,takže jsem se neměla jak dostat po škole domů,to by až tak nevadilo,kdyby odpoledne před barákem nestálo popelářský auto - překvapivě s popelářema,kteří na mě pískali hned po tom,co mě viděli,jak se usilovně dobývám do baráku.

Měla jsem půl hodiny na to se doma připravit a jet zpátky do Mostu za Kubíkem. Nevím jak se mi to povedlo,ale tam jsem dojela bez problémů až na to,že jsem přijela o 10 minut pozdějš,protože se autobus táhnul za traktorem !
Šli jsme koupit lístky do kina,ale otevírali až za 15 minut,takže jsme se rozhodli zajít si někam do večerky.
Když už jsme konečně nějakou nešli,měli to tam zbytečně moc drahý. A jelikož Sárinka měla přesně na určtenou věc,tak jsme to vzdali a chtěli jsme jít někam. Jenže když jsme vycházeli z dvěří začel na nás něco povídat nějakej vietnamskej cápek za pokladnou. Bohužel ani jeden neumíme vietnamsky a jediný slova co jsme mu rozuměli byla "Praha" a "Dobrý obchod". Cože ?! :'DD
Šli jsme zpátky ke kinu,tak jsme to zakempili na lavičku. Po chvíli přiběhnul další vietnamskej cápek a začal ukazovat na nějaký malý kluky,který zrovna vyšli z kina. Když to ten pidimužík zaregistroval začal utíkat. Samozřejmně se za nim cápek rozeběhnul,ale jeho nožičky se nevyrovnali pidimužíkovi. Když cápek usoudil,že nemá šanci zastavil a otočil se ke skupince pidimůžíků co zřejmě patřili k tomu uprchlíkovi. ZASE začal ukazovat,tentokrát na pidimužíka 2. Ten začal - překvapivě - taky utíkat. Cápek to vzdal a kamsi odešel.
Usoudili jsme,že asi něco ukradl a rozzuřený vietnamec to chtěl zpět.

Připadala jsem si jak v nějakym akčnim filmu ! Tohle se na ulici jen tak nevidí :'DD
Táákže...
..z toho vyplívá,že nikdo dneska neměl větší smůlu než já. :))

I tak jsem si S NIM dnešek maximálně užila !! ♥


Tak choď do pyčééé !

16. října 2012 v 21:18 | Sár.. |  Puberťačka
"Změnila ses.."
Doprdele a co je ti do mě ?! Je vážně tak těžký starat se sám o sebe ??
Nezměnila jsem se kvůli tobě,ale kvůli lidem,které jsem dřív měla ráda !! Bylo to potřeba,víš ? Protože člověk udělá všechno,aby zapadl do party.
Takže z toho vyplívá,že ti může být úplně jedno jak se teď chovám.Víš,jestli to nechceš přijmout,nemáme si co říct :))