Listopad 2012

Beru s nadhledem.

30. listopadu 2012 v 17:58 | Sár.. |  Poslouchám...
"Mam v píči vaše řeči a každýho kdo mě řeší.."


"Žiju jenom jednou a tak si to musim užít. Život ten je krátkej můžeš ho žít nebo prožít."

Ten beat ♥
(M)

Pro Kačenku.

30. listopadu 2012 v 17:43 | Sár.. |  Píšu...
Jak ty na mě,tak já na tebe :))
Nečekala jsem,že to takhle skončí. Vážně ne. Ale co se stalo to se stalo. Neměla jsem za potřebí ti psát,mluvit s tebou ani ti cokoliv vysvětlovat. Ale ty mi k tomu dáváš důvod,takže tady to máš :))

Milá Kačenko.
Milá ?? Ehm. To jsem trošku přehnala.
Kateřino. Víš,charakter člověka se pozná,až když se s ním začnete hádat. Tak to prostě je. Pamatuješ ? Když se nás učitelka Černá zeptala,jestli se hádáme,řekli jsme,že už ne ! Že to naše "dokonalý" kamarádství prostě neskončí. Tolik naivity,co ?
Chtěla bych říct,že celou tuhle hádku beru na sebe. Že jsem to vlastně celý zavinila já. Ale neni to pravda. Pouze jsem se s tebou přestala na dobro bavit. Ale vlastně si mě ty začala ignorovat a přehlížet. Přestala si psát a když jsme se viděla naposledy ani ses na mě nekoukla i když jsem se s tebou snažila normálně bavit. Škoda. Za tohle můžeš ty :)
Vymazání z FB tě asi úplně dorazilo,co ? :'DD Promiň,ale nepotřebuju číst ty tvoje každodenní statusy o tom jak "Nejlepší kamarádství neexistuje" "Nejlepší kámoška ?? Teď svině" A podobný píčoviny. Za to mi to vážně nestojí :)) Vyřešila jsem to jako tvůj bratříček :))
Psaní o mě každý den na blog mi přijde vážně,ale vážně ubohý. To ti tak chybim,to se ti tak šíleně stejská,že nemůžeš myslet na nic jiného ?? :)) Asi ti to nikdo ještě neřekl,ale takovýhle kecy nikoho nezajímaj. Tohle je mezi náma a nemusí to vědět celej FB ani blog. Ale chápu,když nemáš nikoho jiného,komu by si to mohla říct,tak musíš hold napsat na blog. Protože kámoška,která tě vždycky jenom mlčky vyslechla a nemohla sama nic říct,protože si jí nedala ani prostor. Kámoška,která se ti snažila jakkoliv pomoc,ale tys jí za to nikdy neocenila. Kámoška,která marně doufala,že jí budeš mít ráda tak jako ona tebe. Tě už dávno opustila.
Nebudu tady psát jaká jseš svině,děvka,píča,kráva a jak ti to vůbec logicky nemyslí,protože nejsem ty :)) Nejsem ubohá a narozdíl a od tebe na ten SVŮJ věk aspoň chovám. A nepřijde mi normální,když se vytahuješ s tim jak se chováš jak debil. Nemluvim o tom,jak se chováš když jseš ožralá,ale to už je tvoje věc :) Každopádně do toho nemusíš tahat i moje kámošky,který na to nejsou ani trošku zvědavý :) (viz.Klaudinka)
Tohle je první a poslední článek mířený (ve zlém) na tebe :)) Ty si klidně piš dál ty tvoje KRÁTKÝ,NESMYSLNÝ a mnohdy i TRAPNÝ články na blog a samozřejmě na FB :))

Měla jsem tě ráda,teď tě nenávidím :)
Měj se hezky Kachno :***

30.11 ~ No,no,no !!

30. listopadu 2012 v 17:06 | Sár.. |  Puberťačka
Zbytečný,bezvýznamný,ubohý. Prej jseš UBOHÁ,Kadlecová. "Měla by ses nad sebou zamyslet!" Tak sooo ? Už ses zamyslela. Yep Pap. "Som pri nej štastná keď ho počujem.." Poslouchala bych tě furt. Ty tvoje kecy o tom,že je ti beze mě líp. Vááááááááááááááááááááážně ?? Asi jo.. Ale co mi je do tebe ? :'DD Mám svůj život a nenechám si ho kazit zmrdem jako jsi ty :*
Vy jste dvojka. Ty a Ona. No jo,rodina se nezapře :)) Vůbec si neuvědomujete jak moc jste pro mě ZNAMENALI. Jak moc jsem vás dva potřebovala k životu. Jenže oba ze mě děláte jenom chudinku,která "dolejzá" a myslí si,že bez vás nedokáže žít.. Celej rok (půl rok) to tak bylo. Ale lidi se mění a já s nimi..Měla jsem vás ráda,přátelé :**

Nejsem vaše křový :))

I cry.

24. listopadu 2012 v 12:30 | Sár.. |  Puberťačka

"Nejradši bych tě teď obejmul.."

Někdy stačí i takováhle věta od člověka,kterého víc než milujete a máte slzy v očích.

Lež.

24. listopadu 2012 v 12:16 | Sár.. |  Puberťačka
"Lež je typ klamu mající formu nepravdivého výroku, zpravidla s vědomým záměrem oklamat druhé za účelem získání nějaké výhody.." To jsem se toho dozvěděla... Ne ! Je to zatajování pravdy. Chtíč vyhnout se problémům a zdlouhavému vysvětlování.
Upřímně. Já lhát umim. Umim to dost dobře (ještě aby ne,máme to v genech). Ale jediný člověk,kterému vážně,vážně,ale vážně lhát neumim je J. . O tom už jsem se sama přesvědčila,když jsem se usilovně snažila vyhnout pravdě.V tu chvíli jsem zjistila,že se mu po tom všem vlastně nemůžu podívat ani do očí,protože mi to bylo líto a taky protože bych asi neunesla,kdyby na mě byl naštvanej.
Takže ? Už od narození nám cpou do hlavy,že lhát se prostě nemá ! Tak na to nezapomínejte :**

Kdyby nebylo..

23. listopadu 2012 v 19:38 | Sár.. |  Puberťačka
Kdyby nebylo TEBE,TEBE a TEBE tak jsem pořád malá a nivní.

Kdyby nebylo TEBE..
..tak jsem nikdy neměla myšlenky na kluky a na to,co dělám špatně. Nikdy bych nepoznala člověka,kterému by na mě tolik záleželo a kterej dělal tolik věcí,jenom aby jsme byli spolu.
..tak nepoznám co je to probrečet celý noci,kvůli pocitu vinny,která jsem měla jen kvůli tobě. Víš,upřímně..s tebou tolik těch zážitků nemám,ale když už nějaký byl,tak byl bolestivý a stresující. (5.prosinec 2011)
..tak nepoznám jeho. A jenom za tuhle věc jsem ti vděčná,protože kdyby on bral to,že jsem si vybrala zrovna tebe,tak ho vůbec neznám. Děkuju !
(H)

Kdyby nebylo TEBE..
..neskončím s tím idiotem nad tebou a nezačnu myslet na to co doopravdy chci.
..tak jsem nezačala chodit ven. Tak bych tady do dneška nikoho neznala a žila dál svůj život v pokoji za oknem.
..tak by celej tenhle rok byl naprosto zbytečnej. I když bylo strašně moc důležitejch i uplně zbytečnějch hádek věděl jsi,že bych nikdy nezapomněla. NE !
..tak nepoznám člověka,kterej mi pomohl se v tobě vyznat. Kterýmu můžu 100% věřit a říct mu věci,které nikomu jinému.
..tak smích i slzy stojí za hovno :'))

(F)
A nekonec..

Kdyby nebylo TEBE..
..tak už tady nejsem !
..tak nevím,co po mě ten idiot nad tebou chce a jak to s ním vlastně všechno dopadne. Protože ty si to někdy dokonce chtěl víc než on :'))
..tak bych neměla člověka na kterého se můžu obrátit s čímkoliv,říct mu cokoliv a nikdy ho nepřestala mít ráda.
..tak nevím co je skutečnej kluk a kamarád. Protože to co TY děláš pro holky je prostě neskutečný,bro.
(M)

Děkuju.

Čau.

19. listopadu 2012 v 21:35 | Sár.. |  Puberťačka
Necitlivá blbá mrcha,co se hádá s lidma který miluje..
Kadlecová jseš normální ? Proč to vůbec děláš,když víš,že budeš akorát brečet...

Tělo.

19. listopadu 2012 v 15:30 | Sár.. |  Puberťačka

Miluju..

..tvý tělo,asi víc než by se mělo ♥Šance.

19. listopadu 2012 v 15:18 | Sár.. |  Puberťačka
Tolik šancí.

Kolik ? 1 ? 2 ? Kéž by. Nejméňe 20 šancí ! A všechny si propás,kámo.


Nevím.

19. listopadu 2012 v 15:15 | Sár.. |  Puberťačka
Málá holka od které všichni očekávají víc,než sama zvládne. Nedokáže se sama rozhodnout a vždycky musí vědět názor ostatních. Je to lehčí. Nechat to na ostatních,aby pak nakonec ona nebyla za to špatnou.
Žena ? Slečna ? Nebo jenom jenom malý dítě co neví jestli být rádo za to že je "malé" nebo už chcít dospět a chovat se jako ty "velký" dospěláci.
"Koukám,ty nic nevíš.." Jo ? Vážně ? Neřikej ! Sakra,proč mi to řikáš,když to sama moc dobře vím. Ta naivní,ta co se nedokáže rozhodnout a ví,že to všechno dopadne úplně jinak než si sama představovala.Tak proč bych měla vědět,to co chceš abych věděla ?!

Nedokážu..

19. listopadu 2012 v 15:11 | Sár.. |  Puberťačka
"Dokážu bez tebe žít ?.."
Ne ! Ne ! Ne! Sakra ne !

Říká se "Sejde z očí,sejde z mysli.." Většinou to tak bylo,teda aspoň u mě. Když toho člověka nevidím dýl jak měsíc,začínám myslet na to jestli mi vůbec chybí. Jestli mám potřebu toho člověka vidět.
Člověk si zvykne. Zvykne si na tu bolest,kterou prožíval a jde dál. Už nemyslí na to,jaké by bylo kdyby to pokračovalo.

Neumím si představit život bez pár lidí. Je jich vážně jenom pár ?
Možná je jich víc. Víc než pár..

Ztrácíš.

17. listopadu 2012 v 22:12 | Sár.. |  Puberťačka
"Můžu se tě na něco zeptat ??"
"Mám se bát ?"

Naše první věty. Vždycky tam byl,je a bude ten strach. Z čeho ? Z nových věcí ? Strach z toho,že o tebe přijdu.
Nevidím tě jeden den a už mi připadá,jako bych tě ztrácela.

My to zvládnem..

15. listopadu 2012 v 17:51 | Sár.. |  Poslouchám...
"Tenhle track bych chtěl věnovat všem holkám,který se neumí rozhodnout.
Všem holkám, který neumí myslet samy za sebe.."

Takže je to pro mě ? Protože jak jsem zjistila,já se doopravdy rozhodovat neumim. Nevím co chci. Ale ono to občas není tak jednoduchý jak se zdá. Protože někdy zkrátka trvá,než mi dojde,co je pro mě nejlepší.

...

"Nemáme to lehký ale my to zvládnem.."

Věta kterou jsem si řikala furt dokola. Která mi dala potřebnou energii k tomu,abych všechno zlý překonala. Aby se smířila s tím,že do vztahu prostě hádky patří.

...

"Nespravíš to tím že mu zahneš. Mluvím vážně !!"

Nespravím ? Ne ? Kdo by mohl být tak naivní a myslel si,že se tím něco spraví. Ale i když. Říká se "Chceš zapomenout na jednoho ? Začni myslet na druhýho." Takže..?

...

KLIK NA CELÝ ČLÁNEK !


Nevinný.

11. listopadu 2012 v 18:47 | Sár.. |  Puberťačka

Začíná to nevinně..


Budoucnost.

10. listopadu 2012 v 14:51 | Sár.. |  Píšu...
Co bych v životě chtěla dělat ? Co pro to musím udělat ?

Učitelka na sloh mi dala úkol. Chtěla aby jsem jí na papír napsala,co bych vlastně od života chtěla. Vlastně to je nejjednoduší úkol,co mi mohla dát. Ale to ona samozřejmě neví,protože nečte můj blog a neviděla ani jeden z mích deníků.
Vlastně jsem docela ráda,že to sem můžu napsat,protože je to celkem zajímavé téma.

Co bych v životě chtěla dělat ? Vlastně sama nevím. Nepřemýšlím nad tím a nechávám tomu volný průběh. Samozřejmě chápu,že výběr školy a plánování do budoucna je důležité,ale já nemám ani sebemenší představu. Nejsem šikovná ani nevynikám v žádném určitém předmětu. Jediné,co mě aspoň trochu baví je matematika,ale přece jenom matematika na základní škole a na střední je trošku rozdílná. Takže ?
Nedokážu si představit,co bude za 5 let. Vlastně ani co bude za rok. Co bude za těch 10 měsíců ? Nová škola,nový kolektiv,nový učitelé,NOVÝ ZAČÁTEK. Můžu začít úplně od znova,protože nikdo nebude vědět,co bylo na záklace. Snad jediná pozitivní věc na opuštění důvěrně známe základní školy.
Co pro to musím udělat ? Ha,docela zásadní otázka. Musím ? Měla bych.. Kdybych něco vážně hodně chtěla,tak se budu snažit to dokázat,ale co si budem povídat. Při mé povaze to půjde těžko.
Rodiče vždycky říkají,že se musíme učit abychom se v životě měli dobře. Tak proč si to tak málo lidí uvědomuje ? Každému je v mládí jedno,co bude dělat třeba ve 30. A upřímně,mě zatím taky. Snad se to brzo změní..

Všechno jednou skončí.

10. listopadu 2012 v 11:03 | Sár.. |  Puberťačka
Holka,kterou nikdo nezná. Nenápadná,která moc nechodí ven a když už,tak jenom do krámu pro rohlíky. Pak si ale začne psát s někym,koho zná celé město ( obec ). Ani by nečekalam,že si s ním bude tolik rozumět. Stávají se z nich známí,protom přátelé,potom dokonce nejlepší přátele a nakonec pár. Ale vztak přes FB a skype neni ono a tak si jednoho dne řekli,že už konečně zajdou ven,ale ona věděla,že to nedokáže. Že se bojí. Stydlivá,nenápadná holka si měla vyrazit s klukem,kterého zná jenom přes FB ? Pro ní,dá se říct, nepředstavitelná záležitost.
On čekal. Čekal kdy se už konečně objeví za rohem a poběží k němu. Čekal 5 minut,10 minut,půl hodiny. Po půl hodině tak přišel jeho kámoš a čekali společně. Čekali,kdy se konečně holka objeví.
Ale holka nevěděla,jak se kluk musí cejtit. Myslela jenom na sebe a na to,že bude lepší,když ho neuvidí. Byla blbá.
Takhle to bylo každý den. Každý den holka slíbila,že přijde,ale přitom v hlouby duše věděla,že nemůže. Nechce.
Každý den ho viděla z okna. Jak sedí na lavičce,poslouchá smutné písničky a čeká.


Teď ? Teď už jenom vzpomíná na ty bezstarostný časy. Myslela si,že nikdy neskončí,ale mýlila se.

Upřímnost.

10. listopadu 2012 v 10:18 | Sár.. |  Puberťačka
Jedna z vlastností,kterou si na člověku musíme cenit. Upřímných lidí je na světě málo. Každý jenom předstírá a hraje. Je lepší vědět krutou,ale pravdivou realitu ? Nebo si radši necháme lhát do očí ?
Ale proč budu lhát,když radši nemusím řikat vůbec nic ?
Existují 2 tipy uřímnosti. Jedna,která bolí a když mí jí někdo řekne máme chuď ho vzít o kliku. A pak ta druhá,za kterou jsme docela rádi a říkáme si,že být upřímný je vlastně fajn.
A proto si tě tak neskutečně vážim ! Protože jsi jeden z mála lidí,co se nebojí říct pravdu. Co se nebojí ukázat tu "krutou",ale taky někdy "skvělou" realitu..

K. ♥

Žárlivost.

10. listopadu 2012 v 9:39 | Sár.. |  Puberťačka
Žárlivost je svině.
Nutí lidi,dělat co,co by jinak neudělali. Nutí je přemýšlet o věcech,které by ten druhý nikdy neudělal.

"Je těžké vyhnout se žárlivosti, jestli toho druhého milujeme více než sebe."

Kdybych ti já měla napsat slohovku,za každou žárlivost,tak píšu jenom já... :'))

Zvyk ?

9. listopadu 2012 v 6:29 | Sár.. |  Puberťačka
Zvyk ?...
..Nééé,přizpůsobení !!

Konečně jsem našla to správný slovo. Protože říkat,že bych si "zvykla" při mé povaze prostě nemůžeš. Nejde si zvyknout. Zvyknout na něco,co pro mě bylo před 2 měsícema nepředstavitelný.

Aneb " Všechno jde,když se chce.."
PS:Můžu chtít,jak chci ,ale stejně to nepůjde .. " :***


V pohodě.

8. listopadu 2012 v 6:54 | Sár.. |  Poslouchám...

"Jsem v pohodě ! Jsem v pohodě !!!!"


Miluju ty slohovky,po kterých vždycky bulim jak malá !! :'))