Leden 2013

Nebreč.

31. ledna 2013 v 17:20 | Sár.. |  Puberťačka
Když jsem byla malá,brečela jsem co nejvíc,abych se mi dostalo pozornosti.
Teď své city i skrývám,protože se bojím otázek..


Vaše problémy.

31. ledna 2013 v 11:45 | Sár.. |  Puberťačka
Nestěžuju si !! :')))
Proč bych měla ? Stěhuju se,mám toho nejelpšího kluka na světě,doma je to jakžtakž v cajku a ve škole pohoda. Ale přece jenom. Někdy se něco posere,a když už se něco posere,tak pořádně ! Všechno se mi rázem hroutí. Všechno je okamžitě pryč. Ale když poslouchám ty kecy od holek z naší třídy. Když poslochám to co oni řešíš tak mi to někdy vyrážíc dech. "Nooo a on mi přes FB napsal,že je konec a hned druhej den měl jinou." Dafuq ?! Tak tě asi nemiloval ty koště !! Ooooo bože.

Vaše problémy bych fakt chtěla mít.


Lepší nemít než ztratit.

31. ledna 2013 v 11:40 | Sár.. |  Puberťačka
Ach jo,že já blbá vždycky naletim. Vždycky budu ta ochotná holčička,co by se nejradši rozdala,ale "Pro dobrotu,na žebrotu.." Proč ne ?! Už půl roku si řikám "K čemu mít nejlepší kamarádku? Když mám hromadu dobrejch kámošek a jednoho nejlepšího kámoše." Holky jsou falešnost sama. A já jsem mnohdy mezi nima. Proč být upřímná a vylejt svoje city,když můžu být schovaná za tou,mě už moc dobře známou,maskou.
Když už. Když už si vážně řeknu,že je to zase zpátky. Že už to bude jako dřív a já konečně už zase začnu žít život tý bezzstarostný puberťačky,která řeší každou kravinu,tak se zase něco posere. Naivní se zase ozvala. Zase doufala,zase ze sebe dělala koninu a ZASE BYLA ODKOPNUTA.
Nikdy nedoufejte v nejlepší kamarádství,když stejně vítě že za chvíli skončí a vy ZASE zůstanete sama.

Směj se mi z plných plic.

Fuck this world :**

Lepší nemít,než ztratit.


Slender.

25. ledna 2013 v 9:31 | Sár.. |  Puberťačka
Poslední dobou touhle hororovou postavičkou ze stejnojmené hry prostě žiju !! Vždycky mě bavili horory,baví mě ten strach co při tom prožívám. Občas z hororu,na který se zrovna koukám,sice vůbec nic nemám protože většinu času strávím skoro nedýchajíc za polštářem,ale i tak. (nedělám to určitě sama)
Ale zjistila jsem,že hry jsou lepší. O hodně lepší ! Tam si můžu jít kam chci a dělat co chci. A nemusím pořád nadávat na ty připitomělí (většinou blondýny) lidi v hororech,který zřejmě vůbec nemaj strach a ještě schválně jdou smrti vstříc.
Bože !

Taky tak milujete ty lidi co přes celej dům řvou "Kdo je tam ?"
jako by čekali že jim někdo odpoví "Jsem v kuchyni,dáš si sandwich.."

Když hrajem u nás ve třídě všichni jsou uplně napnutý,ale na mě nikdo nemá. Když se leknu začnu řvát tak,že vysrtašim všechny okolo. Nikdo se Slendera nebojí,ale bojí se mě když ječim :33


Pewdiepie ♥♥♥

Samota ve dvou.

24. ledna 2013 v 8:19 | Sár.. |  Puberťačka
Víkend plný očekávání. Konečně samy ! Žádný lidi,žádný kámoši,žádnej počítač,žádnej facebook. Někdy mám pocit,že mi ta sociální síť ničí život. Kazí vztah. Ale tenhle víkend ne ! Po tom všem,po těch 2 měsících,který byli plný hádek,nadávek a 5 minutovejch rozchodů,máme konečně čas. Čas na to si promluvit. Už žádný vztekání,dělání naschválů a vydírání. Teď už jenom my dva,víkend a prázdej les. Jůůů,to nadšení,když si uvědomíte,že teď ho máte jenom pro sebe. Nic jinýho následující 2 dny nepotřebujete. Jenom jeho objetí,pusu a smích (a potom ještě ty ostatní věci,který jsou na něm nenahraditelný :PP)
Všechny starosti jsou pryč ! Víno,cígo v ruce a on vedle mě. Co víc si přát.

Miluju ten pocit !

Změny.

24. ledna 2013 v 7:54 | Sár.. |  Puberťačka
Chce to čas. Čas na pořádný změny. A já komplet všechny změny mám moooooc ráda. Každej se mění,ať chce nebo ne. Je to taková ta věc,kterou většinou moc nechcem a pomalu ani nejsme schopni ji splnit,ale uděláme to. Věříme,že se něco zlepší,něco změní.
Poslední půl rok byl kurva o změnách. No joo,já řikám furt jak se strašně moc měnim,jak pomalu,ale jistě dospívám. Ale nikdy jsem to nemyslela tak vážně jako teď. Teď už je ze mě puberťák jak má být.Mění se celkově můj pohled na svět. Jedna osoba mi otevřela oči. Potřebovala jsem vysvětlit,o co vlastně v tom životě jde a tahle,teď už moc důležitá osůbka,mi to vysvětlila.Bohužel nebo taky bohudík,to neni jediná změna co se v poslední době udála..

V městečku,ve kterym jsem vyrůstala,ale začala si ho pořádně užívat až před rokem,končím. Na jednu stranu zklamaná,že opustím všechny lidi,se kterýma mi bylo nejlíp. Ale na druhou šťastná,že budu mít nějakou tu ZMĚNU. Tu radikální změnu,kterou už nějakou tu dobu nutně potřebuju.Škoda jenom,že pořád nejsem přesvědčená,že to bude dobrý,že všechno co se nasledující léta stane bude dobrý a já už konečně budu šťastná. Kdo mi to potvrdí ?? Je to hrozně dojemný,koukat se po mym pokoji,na ty krásný zdi,dveře a obrázky,ve kterejch je tolik vzpomínek. Pro někoho bezvýznamný čáranice po zdech,pro mě věty plný vzpomínek a smutku. Když se nad tim takhle zamyslim,nejradši bych si ty zdi vyřídla a nalepila do novýho pokoje. Ale to by pak nebyla vůbec žádná změna ! A o to tady jde. Chci to vlastně ?

Deváťák.

21. ledna 2013 v 7:10 | Sár.. |  Puberťačka
Ten kdo už ze základky vyšel to moc dobře zná.
Na začátku školního roku plná ambicí. Taková ta nám už velmi známá věta "Budu se učit.." Slibujeme rodičům,kamarádům a možná i sami sobě,že už na sobě začnete makat a v devítce zrovna tak ! První pololetí je sakra důležitý.
První tejden ve škole vás to baví. Přece jenom po prázdninách si toho máte hodně co říct a ta škole se zná ještě celkem jednoduchá. Po měsíci už ta euforie skoro odpadla a vy teď máte co dělat s tou školou,o které to vlastně všechno je. V prosinci už máte nazbíráno pár trojek,sem tam nějaká ta čtyřka a pětka taktéž.
Ale vy nepřestáváte doufat !! "Po zimních prázdninách se určitě začnu učit !!" Odpočinete si,pořádně se o vánocích přežereze cukrový o silvestra se ožerete s vína a koly a hurááá do školy.
Učitelé už vyhrožujou. "Moc času na to zlepšení nemáte" Ale vy to tak neberete. Přece jenom je klasifikační rady je dost času. Dny utíkají a za chvíli je rada. Vy už ani nedoufáte. Už se pomalu smiřujete s tím,že zkrátka jste jací.
Doma na to pomalu ale jistě začnete připravovat rodiče. "Nebude to tak hrozný.." Néééé !!!
"Tohle vysvědčení píšeme na přihlášku !" "Je to důležitý.."

Pokračování příště..

Končim.

16. ledna 2013 v 15:49 | Sár.. |  Puberťačka
Končim s blogem.
Nebo si aspoň dávám hooooooodně dlouho přestávku. Nemám chuť blogovat a poslouchat kecy všech ostatních. Nenechám si zkazit náladu anonymníma pekárnama,co umí jenom sedět u počítače a hrát si na hrozný hatery. Posledních 14 dní jsem si podle jedné osoby hrála na moc dospělou,když bych si měla užívat toho,že mi je 14-náct. Bože,nepotřebuju se chovat na svůj věk a upřímně o to ani nějak nestojim,protože by mě pak ostatní měli za úplnýho blázna. A těm,kterým se nelíbí,jak se chovám a co dělám,můžou z mího života jednoduše odejít,protože o ně nestojim. Víš,existujou i lepší lidi než si ty :)
Nejsem tebou posedlá,jako ty mnou a nemám potřebu tě furt bombardovat zprávama a lajkama na ASKu. Ne,dík :'DD
Takže,smažu celej pojebanej ASK,celej blog stopnu ,aby si mi už vůbec neviděla do života a tim pádem bys mi do něj pořád nemluvila.
Teď možná budu vypadat (zase) jako trapka,co se hned vzdává,ale jak si sama řakla JÁ TO VŠECHNO VYHRÁLA. A když už mám tu zlatou medaili,nehodlám pokračovat a radši si po tom všem odpočinu.

"NĚKDO JE CITLIVEJ BLB A NĚKDO KAMENNEJ ZMRD . ."


sbohem.


FF - Fake friends.

14. ledna 2013 v 15:57 | Sár.. |  Puberťačka

Falešnost nezná meze aneb věř jenom sama sobě.


Fůůů !
Už nevim,co si o těch lidech mám myslet. Nejdřív - BF forever,nikdy tě neopustím,miluju tě víc než sebe ! Myslíte si,že za měsíc dokážete poznat tzv. NEJLEPŠÍHO KAMARÁDA ? Neměli by jste toho člověka znát třeba rok ? 2 roky ? Od úplného dětství,aby jste věděli,co ten člověk dokáže ? Bohužel,já byla taky takhle naivní. Taky jsem si myslela,že stačí 2 měsíce na to,abych dobře odhadla,jak se "nejlepší kamarádka" chová. Tohle,tohle všechno už je dávno za mnou. Stačí mi 2 lidi na to,abych přežila.
Nedávno mi kamarádka vyprávěla o svojí "kamarádce". Taky se skamarádili přes léto (tak už to většinou bejvá) a když jí vídala každý den,pomalu ale jistě se z nich stávali "nejlepší přátelé". Řikala jí uplně všechno,protože jí důvěřovala. Velká chyba !!Jednou,když u tý "kámošky" spala,řekla jí,že má v peněžence 2000 na vánoční nákupy. A všichni víte,jak to pokračovalo. Ráno se vzbudila,peníze už tam nebyli a ona v tahu. Bláá bláá bláá. Takže ! Ponaučení.. Nikdy nevěřte holkám,co si hned od prvního tejdne říkaj vaše "nejlepší kámošky" :'))

Kecy,kecy.

14. ledna 2013 v 15:39 | Sár.. |  Puberťačka
Kecy sentimentální puberťačky zase přichází.

Vždycky mě něco napadlo. Něco nesentimentálního,co by jsem sem možná mohla i napsat. Slíbila jsem si,že to se napíšu,hned jak budu mít čas nebo se mi bude chtít. A samozřejmě se mi to zkrátka a jednoduše po 5 minutách vykouřilo z hlavy a už se to zpátky nevrátilo. Nevadí.
Za těch 14 dní,co jsem neměla ani malinkou chuť psát,mě napadlo celkem dost věcí. Hodně věcí se taky změnilo,ale přijde mi zbytečný sem psát. PROTOŽE TO NIKOHO NEZAJÍMÁ.
Víte,já to nepotřebuju. Nepotřebuju,aby si to někdo četl,protože tenhle blog je tady čistě jenom pro MĚ a né pro vás.
Takže ?? Nepočítám s tim,že bych zase začala psát jako dřív,protože jsem si na ASKu vyslechla dost kritiky,kvůli tomu co sem píšu. Né,že bych si to vzala nějak extra k srdci,ale omezim to. :))


Vzkaz pro Victo Ria :***

2. ledna 2013 v 21:52 | Sár.. |  Puberťačka
Takže :'33
Když už sis,princezno,dala takovou práci s tim tvym "strašně vtipnym článkem" tak já si jí dám taky.
Umm,kde bych měla začít ? :'DD Jestli tobě je 17,tak jsem já egypská královna. Sorry,ale pokud 17-letá holka (i když bůh ví,jestli si vůbec holka) píše "powídky" s dvojtym W,tak už vážně nevim kde jsem se to ocitla. Hej kámo,dvojtý W už dávno neni "kůůůl".
Dál,jestli sis myslela,že o mě napíšeš článek,budeš mě spamovat tvýma připitomělýma komentářema typu "Zamysli se nad sebou,máš jenom sentimentální kecy." a já s toho budu těžce v piči,tak jsi na omylu,kočko :* Promiň,ale nemám náladu se zahazovat nějkym košťátkem,co má hovna na záhlaví a každej článek je o píčovinách.
Když nevíš o čem psát,tak prosim tě radši nepiš vůbec. Jenom sračky vypouštíš na net :'DDDD
A přicházíme do finále...Poslyš ty "strašně dospělá a namachrovaná slečno",já možná píšu sentimentální kecy,ale aspoň dávaj smysl. Narozdíl od tebe,co napíše článek jednou za tejden a ještě pomalu každý 3 slovo nedává smysl. Víš,pochybuju o tom,že ti nějaká ta tvoje "žurnalistika" jde,protože psát absolutně neumíš :***

# mám tě v piči ^^

Where are you.. ?

2. ledna 2013 v 21:28 | Sár.. |  Puberťačka
Jak dlouho to může trvat ? Vteřinu ? 2 vteřiny ? Nevim,každopádně mi to zamotalo hlavu. Už nevim,co si mám myslet. Ve vteřině můžeme všechno zahodit a říct si "Čau" a nebo ne. Nebo bych už konečně mohla žačít něco dělat,pro to abych byla šťastná. Šťastná s tebou. Protože bez tebe zkrátka žít nedokážu. Jsou lidi,který to nikdy nepochopí. Nepochopí nás dva a to,jak se k sobě chováme. Ale to už je jejich problém !
Kurva !! Už takhle dál nemůžu !! Nejde to. Pořád předstírat a lhát. Doufat,že dostaneš konečně rozum. Ty ?? Asi bych ho měla dostat já a už konečně ti něco říct.
Kde jsi ? Když tu nejsi,nechci tu být ani já. Nemám náladu na nic a na nikoho. Až když tě uvidim,ten tvůj přiblblej smích,tak mi je fajn. Zase mám chuť zapomenout na to ošklivý,co se děje a jít dál.
Vždycky budeš můj.

Pipina.

1. ledna 2013 v 16:59 | Sár.. |  Fotím...

Máme co kouřit,máme co pít.

Je skvělé tě tu mít !!