Březen 2013

Vždycky to tak bylo.

31. března 2013 v 16:29 | Sár.. |  Puberťačka
Vždycky jsem tě milovala. Jen jsem s to nikdy nechtěla připustit. Nemohla jsem. Už kvůli sobě,ale taky kvůli těm "lepším" (proč ty uvozovky ? no protože nikdo nebyl lepší než ty)
Je mi líto,je mi líto každý zasraný vteřiny,co jsem s tebou nebyla,když jsem měla. Ale zase,tady byli lidi,který byli "důležitější" a já s nima prostě musela být,i když jsem nechtěla. Je mi líto,každý lži co jsem ti kdy řekla,jenom pro spokojenost druhých.
Říká se,že by jsme se měli řídit srdcem. Ale co když to srdce samo neví co chce,co je pro něj nejdůležitější. Byl si to vždycky ty ? Hlava to tak cejtila a rty to tak chtěly.

Bože,jak moc mi chybíš.

#sleep

29. března 2013 v 21:07 | Sár.. |  Puberťačka
Mám se fajn,je mi skvěle.
Takže,nepsala jsem skoro 3 tejdny. Doufala jsem,že mě něco osvítí a já budu hýřit nápadama. Místo toho,jsem skoro zapomněla jak se píše a proč to vůbec dělám.
Dneska je 29.3. a já jsem zcela indisponována (pro nevzdělaný a nekulturní hovada > TADY ) Ano,mám nepříznivý tělesný stav. Ten stav trvá už od pondělí a projevuje se teplotou a bolestí v krku. Co to tak může být ? ANGÍNA útočí :) Miluju antibiotika -__-
No nič,jenom takové ty kecy na úvod.

Jinak se můj život nevyvíjí,ale spíš upadá do záhuby.
vim,že to nikdo nečte,ale pro ty které to zajímá.....
....zejtra napíšu pár článku (při horečce jsem si psala poznámky)


#bed#tea#39,5#sleep#sleeep#sleeeep#


Zapomeň na mě.

8. března 2013 v 16:34 | Sár.. |  Puberťačka
"Jestli jsem zapomněl,tak na mě teďka zapomeň taky.."

Je to tak těžký ? Zapomenout na někoho,koho jsme dřív měli rádi nebo ještě víc,milovali. Pro tebe možná ne,ale pro mě ano. Myslíš si,že když mi napíšeš "Měj se,ahoj." že zapomenu na všechny chvíle s tebou. Vážně si to myslíš ? Odhodil si mě jako kus hadru a víš co je na to nejsmutnější ? Že už po druhý.
Chtěla bych říct,že je to všechny tvoje vina,ale neni. Nebýt mě a někoho třetího,kdo se mezi nás zaplet,je všechno v pohodě.

"Lidi tě odsoudí za to,že děláš to, co tě baví. Věř mi, že do konce s tebou vydrží jenom ty pravý.."
Otázka teda je "Je už konec ?" Vydržel semnou jenom ten pravej ? Nebo ještě zdaleka konec neni a všechno se zase změní ? Ještě jsem moc mladá na to,abych přestala žít. Abych se smířila s tim,že nemám nikoho,kromě toho JEDNOHO pravýho. Chce to se trošku zamyslet a né jenom bezmyšlenkovitě psát a číst a mluvit..

Kadlecová má zase filozofiký otázky.

Romantika 100%

7. března 2013 v 11:38 | Sár.. |  Fotím...
Máme romantiku.
Miluju takový dny s nim ♥