Duben 2013

Kamarádi.

23. dubna 2013 v 20:38 | Sár.. |  Puberťačka
Jsme jenom kamarádi. Jo,věta která podezřele často samovolně lítá z mojí pusy. Nepřemejšlim nad tim,ať si každej myslí co chce. Vždycky mě zajímal názor ostatních,vždycky jsem potřebovala poradit a pomoct s mym vlastnim názorem. Ale tohle,tohle je čistě moje a jeho věc. A to že jsme "kamarádi" ? Jo,jo jsme ale takový ty kamarádi,co si řikaj že se milujou,spí spolu,pořád spolu chodí ven a jejich obejmutí už je nutnost. Takový my jsme kamarádi. A vám ? Vám to toho opravdu,ale opravdu nic neni.
...
Ale jaký by to bylo. Kdyby jsme byli vážně ty kamarádi a nebo ani to.
Už tolikrát jsem na to myslela. Co bych dělala,kdybych tě potkala někde venku,samotnýho a s pocitem toho,že jdeš přímo naproti mě a nemáš kam uhnout. Co by se dělo pak ? Nějaký kamarádský usměvy,pozdrav,možná obejmutí (který si neprovozoval do tý doby,než si byl semnou). Nebo v horšim případě falešný úsměvy,žádej pozdrav a opovržený pohled. Ani jeden nejsme ten typ. Ale stejně.
Nejhorší by bylo,kdyby tahle chvíle trvala dýl jak 5 sekund. Třeba jízda v autobuse a přímo na proti sobě. Už ta představa mě děsí.

Po roce - odloučeni - na ulici.

-Jé,ahoj.
-Ahooj,jak se máš ?
-Ale jde to,už máš nějakýho kluka ?
-Ne a ty holku ?
-Ne...
-Budem spolu zase chodit ?

Aneb Kadlec s Tesákem se na zastávce nudili a dělali si srandičky. Ale co kdyby se to vážně stalo ? :')))

Máme chill ♥

Jsme děsně fotogenický aneb zejtra bude trapas před celym mostem. FUCK.

Je mi to líto.

7. dubna 2013 v 11:49 | Sár.. |  Puberťačka
Tumblr_mg43zdndpn1qepfhbo1_500_largePřijde mi,že duben,i když je teprve začátek měsíce,je nejhorší měsíc v mém životě a tenhle víkend zrovna tak. Za těch 7 měsíců plných slz,zklamání,lží a nadávak jsem si pořád tak nějak nechtěla připustit,že bych ho neměla. Je to těžký,když vás už všichni berou jako nerozlučnej pár,který si neumí představit,že by se rozešel. Ale teď je to jiný. Až tenhle pátek se osoba,která je pro mě důležitější jak on dozvěděla tu krutou pravdu. Tu pravdu,která jí bolela víc než mě před 5 měsíci. Jak rychle to utíká. Bohužel,i přes to,že bych chtěla sebevíc,tak to nezměním.
"Je mi to líto." Tuhle větu říkám tak strašně často,že už ani nevím jestli to myslím upřímně.Ale teď ano. Teď upřímně lituju,že jsem tě neposlechla,mami.