Květen 2013

9th.

26. května 2013 v 20:25 | Sár.. |  Puberťačka
Celejch 9 let čekáme na to,až budeme ty nejstarší na škole. Ty velký deváťáci,ze kterých maj nižší třídy respekt a strach. Ten pocit,že máte už jenom pár tejdnů před ukončením celý základky hřeje u srdíčka,ale zároveň máme slzu v oku. Opustit třídu,partu lidí,které vídáte každej den,aniž by jste je třeba vidět chtěli (:'D) je zrovna pro mě dost těžký,ale zvládli to mraky lidí předemnou tak to zvládnu i já !!
Tak rychle to uteklo. Zvlášť ty poslední dva roky. Divný jak si pomalu začněte uvědomovat,že tyhle lidi za chvíli už nebudete každej den potkávat v tý samý místosti. A ono to utíká pořád rychlejš. Začne osmička,vy si začnete řikat "jo !! za dva roky odsud vypadnu." No a pak už se to jenom pomalu ale jistě sune dál. Začne devítka a vy si řeknete "Už zbejvá jenom rok" No jo,ale ono se to nezdá,když celou devítku jenom opakujete předchozí ročníky a ten čas jde tak nějak pořád dál. A pak už zbejvá měsíc do prázdnin. Měsíc na poslední užití s nima a potom prázdniny. Vy si naivně myslíte,že se s nima bude dál vídat,ale ono ne. Je to smutný. Až moc. A myslet a přemejšlet nad tim,jak to bude dál a co se semnou vlastně po základce stane mě děsí..

month.

26. května 2013 v 20:06 | Sár.. |  Puberťačka
Měsíc nepsat. Sem tam něco čmárnout do deníku,ale už sr*t na nějaký vylejvání citů na blog,jen tak na obdiv lidem,co si o mě stejně nemyslí nic dobrýho. "Hale,hale..to je ta hysterická holka,co má napíču vztah." Asi jo. Ale to každej už ví,tak proč se s tim dál zahazovat.Jinak proč jsem nepsala..chtěla jsem nějak poskládat kousky odstavců něčeho a udělat z toho další něco,aby do dávalo aspoň trochu smyl. Párkrát se to povelo,ale nebudu to dál pokoušet.Taky jsem chodila dost často ven a doma jsem jenom přespávala..takže nějakej blogísek jako by neexistoval.
Ale tééééď,je venku fááákt hnusně,takže se nechávám inspirovat uplně vším. A to je důležitý,protože bez inspirace,by nebylo vůbec nic..

jinak taky to vidim na novej desing :3333