Listopad 2013

Přišel čas..

29. listopadu 2013 v 20:49 | Sár.. |  Puberťačka
Psáno 16.11.2013 v 18:03

Když mi bylo nejhůř..
Já prostě musim ! Celý moje plánování toho jak budu bez tebe šťastná si zkazil. Poslední 2 měsíce byla na jednu stranu hrozně divný a nezvyklí. Odvykat si na každodenní ránní domlouvání,cígo a doprovázení do školy je strašně těžký,ale šlo to. Byla jsem smířená s tim,že už tě nikdy neuvidim a když už tak na sebe ani nepromluvíme. Máme svoje důvody.
Ale ty ses ozval a už jenom začít si NORMÁLNĚ psát byl hrozně špatnej nápad. A ještě horší byl,jít ven..


A teď ? Teď jsem zase pohlcená myšlenkama na tebe. Nevim,jestli tě pořád miluju a nikdy to nezjisitim,protože i kdyby tak si to nepřiznám. Sedim na posteli a myslim na to,kde si a co zrovna děláš. Uživáš si s kámošema ? S ní ? Myslíš na mě tolik jako já na tebe ? Takový kraviny.


Pořád se to zhoršuje. Už se kouknu na starý fotky,už si poslechnu písničky co s tebou maj něco společnýho,už si přečtu i ty starý zprávy. Ptám se pořád sama sebe,co se to semnou děje. Už zase nevim co chci.


A zase jsem ta,co je naprostej blázen ! "Starej se sama o sebe,neřeš mě.." Jo,asi bych měla viď,přece jenom TVOJE PROBLÉM,MOJE ZBYTEČNÁ STAROST. A i když jsem si myslela,že si mi naprosto u prdele,asi zase tolik nejsi. Nejde to. Promiň.

V noci nespim,protože mě bolí hlava z toho jak celej den brečim. A teď,kámo teď je mi ještě hůř,protože čtu věci,který, když si je psal,pro mě nic neznamenali. A teď ? Teď ani nejde popsat jak mi je.

"Pamatuj si že nikdy nevíš koho kdy vidíš naposledy takže nikdy nebuď rozhádáná z člověkem na kterým ti záleží :')"

Jak jsem mohla bejt tak nechutně hnusná ?!


Monster.

17. listopadu 2013 v 21:37 | Sár.. |  Poslouchám...

Hodně libový.

Smůůůůla

14. listopadu 2013 v 20:17 | Sár.. |  Poslouchám...
Je to chill,pozorovat tu ubohost ! Naivně si myslet,že si ta jediný na světě a EJHLE ono to tak neni :O Něco se musela pokazit !!

Že s Tebou felí a semnou si to pak rozdá..

Skáče do postele hoplááá. Smůůůlááá. Já nevim jestli je to ve mě nebo v tobě,každopádně...

Nechtěla Tě prcat ani po 10ti vodkách
Ani nevíš, jak bys jí ty krásný nohy roztáh
Ty z toho děláš drama, já to celý odflák
Stejně na mě pomyslí a už je ze mě mokrá !!

Miluju texty ve kterejch se člověk najde. A i když je to album už stará vykopávka,nikdy mě nepřestane bavit. Něco ti chybí,asi šmrnc a trošku chuť jít do něj. Skončíš špatně holka.

Furt to nechápeš, nechce škváru
Nechce ten bejvák, nechce to bávo
Nechce jít do kina, nechce na kávu
Nechce Tě v noci, nechce Tě ráno
Nechce jít pěšo, nechce na tágo
Nechce tu vodku, nechce to šáňo

Smiř se s tim,smůůla.
jedna velká přetvářka.

11. listopadu 2013 v 11:53 | Sár.. |  Puberťačka
Úplně miluju lidi,co se ve fázi nového,velkého a nikdy nekončícího kamarádství,po případě vztahu,nemůžou vynachválit toho druhého,dává si s nim fotky na fejsbůček a instagram,označuje ho ve statusech,chodí s nim ven a volá s nim denodenně na skajpu.
Bohužel to co přijde po tom mi hlava nebere. Když se ty dva nerozlučný kamarádi pohádaj,začnou všude roztrubovat jak si skoro ani nerozuměli a 5 hodinove volání se ukáže celkově jako spíš minuta mluvení o nějaký kravině a zbytek bylo mlčení a dělání,jako že spolu ani nevolaj. To samé venku,vyfotí se z povinnosti,aby bylo vidět,jak se mají rádi a přitom oba ví,že je to přetvářka.

Jak má bejt.

10. listopadu 2013 v 16:28 | Sár.. |  Puberťačka
Je to krásnej pocit,být chtěná a milovaná. Když máte u sebe osobu,která vás má ráda bez předsudků a minulosti. Osoba,která vás obejme a do ucha pošeptá "Sár,miluju tě". Myslela jsem,že to zase dlouho nezažiju,ale je to tady a já občas nevim co dělat.
všechno je jak má bejt.

Žij.

10. listopadu 2013 v 9:37 | Sár.. |  Puberťačka
Historie se opakuje a s opakováním jako bych zase začala žít.
Je to skvělej pocit když jdete ven a před sebou máte lidi,který jste přes rok pořádně neviděli a teď jako by zapoměli na všechno hnusný co bylo a začít se zase normálně bavit. Dlouho jsem nezažila takovej pocit.. Kdy si na nic nehrajete,přetvářky nejsou potřeba a jediný o co jde je dobře se bavit. S vínem,rumem a kolou to jde snáž.
Tyhle lidi by měli právo mě soudit,nadávat a nenávidět,ale nedělaj to. Proč ? Protože už jsou trošku někde jinde než lidi v mym věku. A i když jsem byla hnusná,blbá a naivní tak jedinej kdo mi to může říct,jsou právě oni. Nikdo jinej. NIKDO.


Jdi dál.

4. listopadu 2013 v 18:19 | Sár.. |  Puberťačka
Obrovská rána v srdci. Mám pocit,jako by se každym špatnym dnem jenom zvětšovala ! Tak šíleně to bolí,když vidim,zjistim nebo si jenom vzpomenu na něco... Na něco s tebou. Proč to nezmizí,když s tak snažim ?! Každá složka s obrázkama,každý video,každá slohovka,písničky a zprávy jsem schovala hodně hluboko. Nekoukám na ně.i když jsou je tolik příležitostí,radši se zvednu od toho počítače a jdu si zakouřit. Sakra,kde to jsem. Když už jednou,jednou jedinkrát chci bejt zvědavá a trošku zjistit,jak se vlastně máš,tak se mi to neskutečnym způsobem vymstí. Proč zrovna já ?!
Někdy si řikám,že bych byla radši kdyby se to vůbec nestalo. Vůbec nic. Ale snažim se to brát pozitivně ! Bude líp,vždycky je líp. VĚŘ TOMU !
A já se přece nemám špatně,mám okolo sebe tolik skvělejch lidí a i když to neni jednoduchý,já pořád věřim,že na první lásku časem budu vzpomínat už jenom v dobrym a budu se smát tomu,jak jsem byla zoufalá.
VZCHOP SE,a jdi dál.