Leden 2014

Vec zvyku.

19. ledna 2014 v 19:50 | Sár.. |  Poslouchám...
"Mám zvyk, sedím, kukám do blba a fajčím,v princípe rozmýšľam sám, neviem nad čím..""Keď zvyknem niečo chceť, tak ma nič nezastaví.."

skončím nejlíp !

18. ledna 2014 v 16:01 | Sár.. |  Puberťačka
Ze zapadákova ve kterým jsem žila od narození jsem se přestěhovala na sídliště,kde bydlí spousta kamarádů. Z malý holky ze základky,co si myslela,že jí patří svět,jsem se stala přežívající středoškolačkou,která nikdy nepřestane milovat matiku a svojí základku. Bohužel se asi nedokážu smířit s tím,že každej učitel neni stejný,že lidi se den ze dne změní,že kamarádi,co jste ještě před měsícem považovali za ty TOP,jsou najednou pomlouvačný,unuděný svině a že když se mění všichni měla bych i já. A to radikálně.
Pořád je tu ten malý problém,který je všude okolo,v každym na koho se podívám,v každý věci,místě i dni. Lidi,který už vás mají uloženou jako hysterickou holku,která dřív chodila s žárlivym klukem. Pořád je tu ta samá věta,ta otázka,která mě dokáže vytočit do nepříčetnosti nebo jenom rozesmát. "Hale to je JEHO stará,teda vlastně bejvalá."Komický.Život jde dál. Názory se mění a všechno co mi může zkazit náladu pomalu mizí.

A tak se pořád snažím řídit větou "Lidé,kteří mají v piči,dopadnou nakonec stejně nejlíp." Občas bych chtěla být taky tak blbá a primitivní jako pár lidí,co znám. Ty se mají dobře. Neřeší píčoviny a když už,tak s obrovskym nadhledem.

pořád je o čem psát.

#střelivo

13. ledna 2014 v 18:44 | Sár.. |  Puberťačka

Měla ses narodit jako kůň a né si to na poslední chvíli rozmyslet,Kadlec !!!

Bylo dobře,bude líp !

13. ledna 2014 v 18:36 | Sár.. |  Puberťačka
Mysli pozitivně ! Řiká se,že vždycky bude líp a já jsem tomu do nedávna nevěřila. Už jo ! Nejsem všem tak ukradená jak jsem si myslela. A lidi,který v mym životě asi neměli být,tak jsem je jednoduše nechala. Zasmála jsem se nad chybama,kterých jsem v minulosti udělala dost a už je nehodlám opakovat. Jak by řekl nejlepší kamarád "Je ti 15 kurva,užívej si,život máš před sebou ty mršinko." Wohou,jupijou a hlavu vzhůru :3


Raz príde deň,keď ma nespoznáš a ja zistím že už mi nechýbaš,príde iný, lepší od teba,som nová, zmenenááá...

#jakdramatické