Květen 2014

Ztráta.

28. května 2014 v 20:12 | Sár.. |  Puberťačka
Člověk si nikdy neváží toho co má. Teda aspoň většinou. Počítá s tím,že to co je teď bude už navždycky. Že co je právě v tomhle okamžiku tady bude třeba i za rok. Ale ve většině případech se plete. A i když je na pokraji ztráty něčeho hodně důležitého,pořád si říká že bude všechno zase dobrý. Až po nějakym čase si uvědomí co vlasně ztratil. Důležitou věc nebo osobu. A i přes odsup času a žití dál,je těžký zapomenout. Vždycky se najde nějaká blbost,naprostá kravina která nám tu osobu (věc) připomene. A pak jsme schopný nemyslet na nic jinýho.
A já se sama sebe pořád dokola ptám,jak jsem mohla být tak blbá.
Člověk si uvědomí co měl,až když to ztratí.

Můj princ.

3. května 2014 v 12:38 | Sár..

Perfect two.

Nejlepší kamarádi.

3. května 2014 v 12:35 | Sár.. |  Puberťačka
Taková ta první láska co měla trvat na vždycky. Naivní 13-ti letý dítko,který se bláznivě zamilovalo do kluka od vedle. Malá holčička,která kvůli lásce,která nebyla ani opětovaná,udělala uplně všechno. Pořezaný ruce,probrečený noci a spousty popsaných papírů. Myslela jsem,že to nikdy nezkončí,ale skončilo.
Nedřív to byla spousta hádek,ignorací a nezájmu ale oba dva jsme "dospěly". Vlastně ne,jsme pořád ty dva malý parchatni,jenom máme víc rozumu. Stali se z nás fakt dobrý kámoši. Co kámoši ?! Nejlepší kámoši. Je to člověk,kterej mi rozumí a ví co odemě čekat. Nasmějeme se spolu za jeden den,jak s nikym jinym za rok. Je to skvělej pocit !

F. ♥